Makijaże

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Przy torach
Średnia ocena: 4.80
Grano razy: 575
Imprezowy styl
Średnia ocena: 4.64
Grano razy: 6644
Nastolatka na wesoło
Średnia ocena: 4.58
Grano razy: 2248
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester UnitedBig Farm
Pozdrów kogoś: believe: Zapraszam do siebie Beliebers, VLovers i Potterheads! ;*icewika: pozdro dla mojej najki werki <3klaudusiaxd: Pozdrawiam wszystkich właścicieli fretek. c:magdalenka123: Pozdrawiam wszystkich którzy mają chomiki ;)ola102013: pozdrawiam wszystkich co niecierpią szkoły !!

151) Listopadowa okładka

Przygotuj młodą modelkę do wystąpienia w sesji zdjęciowej w modnym magazynie na listopad. Zrób jej staranny makijaż i dobierz fryzurę, by wyglądała zniewalająco!
Zagrano razy: 6241Ocena: 4.08 (65 głosów)
Listopadowa okładka

152) Hollywoodzki makijaż

Nie wszystkie gwiazdy są tak piękne, jak na czerwonym dywanie. Zanim będą wyglądać świetnie grypa makijażystów robi im profesjonalny makijaż i o to jesteś dziś proszona. Wykonaj tej kobiecie świetny make-up, by była po prostu piękna!
Zagrano razy: 13126Ocena: 4.19 (113 głosów)
Hollywoodzki makijaż

153) Wodna bitwa

Dwie kobiety bardzo cenią sobie wygląd, jednak ostatnio nieco się zaniedbały, więc pora to nadrobić, Pomóż kobietom odzyskał swoją piękność, zrób im kilka maseczek, wyreguluj brwi i gotowe!
Zagrano razy: 18284Ocena: 4.13 (116 głosów)
Wodna bitwa

154) Artystyczny tatuaż

Nastolatka zażyczyła sobie super tatuaż z okazji jej urodzin. Czy w ramach prezentu możesz zrobić jej taką niespodziankę i zabrać do studia tatuażu? Jeśli tak, to wybierzcie wspólnie super tatuaż i do dzieła! :)
Zagrano razy: 8202Ocena: 3.76 (92 głosów)
Artystyczny tatuaż

155) Przemiana wampirki

Kobieta wampir postanowiła o siebie zadbać i przejść przez niezłą metamorfozę. Jednak bez Twojej pomocy to może się nie udać, dlatego zajmij się wampirzycą i spraw, by była piękna!
Zagrano razy: 7523Ocena: 3.72 (53 głosów)
Przemiana wampirki

156) Lolitta

Piękna Lolitta wieczorem ma randkę, więc musi wyglądać czarująco, by rzeczywiście tak było musisz jej w tym pomóc. Wybierz strój oraz zrób super makijaż, a randka na pewno będzie udana.
Zagrano razy: 4343Ocena: 3.63 (32 głosów)
Lolitta

157) Pstrokaty makijaż

Tej nastolatce będzie potrzebny makijaż, lecz to nie ma być taki zwykły makijaż, a pstrokaty! Czy jesteś w stanie zrobić jej taki make-up, by wyglądała jak prawdziwa krejzolka?
Zagrano razy: 5184Ocena: 3.96 (26 głosów)
Pstrokaty makijaż

158) Szalony makeup Barbie

Postaw na szalony makijaż dla pięknej Barbie! Zrób jej piękny makijaż, dobierz do niego pasujące dodatki i spraw, że laleczka Barbie będzie wyglądać zjawiskowo!
Zagrano razy: 17104Ocena: 4.33 (105 głosów)
Szalony makeup Barbie

159) Przemiana syreny

Urocza syrenka ma dość swojego dotychczasowego wyglądu. Marzy jej się jakaś wielka przemiana! Czyżby nastał czas na metamorfozę? To zależy od Ciebie. Zajmij się syreną i spraw, by była piękna.
Zagrano razy: 9518Ocena: 4.33 (84 głosów)
Przemiana syreny

160) Czas karnawału

Czas na gorący karnawał! Pomóż kobiecie wybrać extra strój oraz dodatki na ten karnawał. Nie zapomnij też zrobić jej pięknego makijażu, by wyglądało super!
Zagrano razy: 5762Ocena: 4.22 (23 głosów)
Czas karnawału
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.