Makijaże

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Wczasy z przyjació...
Średnia ocena: 4.50
Grano razy: 4416
Połącz zwierzaczki
Średnia ocena: 4.48
Grano razy: 1524371
Stwórz swoją bohat...
Średnia ocena: 4.46
Grano razy: 146088
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United
Pozdrów kogoś: ana123: pozdrawiam wszystkich użytkowników i zapraszam do znaj._.juliaxe: Pozdrawiam wszystkich użytkowników i zapraszam do gry ,,Ślubne Perypetie''zakochana123: Siemka !! Pozdrawiam wszystkich użytkowników i zapraszam do znajomych :Dfajnawiki4321: Siemkaa zapraszam do mnie ;-))nina888: Hejka :) pozdrawiam wszystkich użytkowników ubieranek.eu

151) Uroczysta gala

Wieczorem odbędzie się uroczysta gala, na którą została zaproszona ta kobieta. Chyba już zauważyłaś, że kiepsko wygląda, dlatego zajmij się nią i spraw, by wyglądała rewelacyjnie!
Zagrano razy: 7943Ocena: 3.24 (34 głosów)
Uroczysta gala

152) Ekologiczne kosmetyki

Ta kobieta poczuła, że potrzeba jej chwili relaksu.. Czy możesz jej pomóc w tym odprężeniu? Wystarczy tylko, że zrobisz jej kilka maseczek na bazie naturalnych ekstraktów i zadbasz o jej na twarz, a na pewno będzie zadowolona!
Zagrano razy: 11733Ocena: 4.28 (116 głosów)
Ekologiczne kosmetyki

153) Przygotowanie do wyjścia

Ta nastolatka jest w pracy, jej zadaniem jest sprzątnie domów, dziś jednak chciałaby wyjść trochę wcześniej, bo wieczorem odbywa się impreza, na której chce być. Pomóż jej w przygotowaniu jej wyglądu, postaraj się jak najszybciej ją pomalować, tak by nie została przyłapana.
Zagrano razy: 12667Ocena: 4.05 (75 głosów)
Przygotowanie do wyjścia

154) Twarz panny młodej

Ta kobieta to przyszła panna młoda, widzisz co stało się z jej twarzą? To trzeba zamaskować, dlatego spróbuj zrobić kobiecie serię kuracji kosmetycznych na twarz i pomóż jej pozbyć się wszystkich wyprysków, by w dniu swojego ślubu była najpiękniejsza!
Zagrano razy: 19062Ocena: 4.05 (154 głosów)
Twarz panny młodej

155) Bella Thorne

Urocza Bella zaplanowała wieczorem występ, z tej okazji chciałaby wypaść świetnie pod każdym względem. Zaproponuj jej makijaż, w którym będzie wyglądać naturalnie pięknie i spraw, by sama stwierdziła, że jej wygląd jest perfekcyjny!
Zagrano razy: 7920Ocena: 3.78 (64 głosów)
Bella Thorne

156) Letnia piękność

Może się wydawać, że ta kobieta to jeszcze nie letnia piękność, ale dzięki Twojej pomocy ona rzeczywiście może taka być! Spróbuj jej pomóc osiągnąć taki cel i spraw, by była piękna.
Zagrano razy: 10287Ocena: 3.93 (83 głosów)
Letnia piękność

157) Gorąca plaża

Kobieta przebywa na plaży i zapragnęła mieć zadbane stopy i paznokcie. Niestety nie ma nikogo, kto mógłby się tym zająć, dlatego może Ty sprostasz wymaganiom dziewczyny i zadbasz o jej stopy? :)
Zagrano razy: 8355Ocena: 3.84 (77 głosów)
Gorąca plaża

158) Sue w Ameryce

Sue znalazła się w Ameryce, to wakacje jej życia, więc wszystko musi być perfekcyjne, a na pierwszym miejscu stoi wygląd, dlatego zobacz, co możesz zrobić, by poprawić jej wizerunek. Zacznij od makijażu oraz ubioru!
Zagrano razy: 12475Ocena: 3.91 (66 głosów)
Sue w Ameryce

159) Spa o zachodzie słońca

Czas na relaks! Kobieta postanowiła wyjechać na urlop i trochę się odprężyć. Twoim zadaniem będzie praca w spa, jako kosmetolog. Zadbaj o zmęczoną kobietę, wykonaj jej kilka zabiegów, by jej wygląd znacznie się poprawił.
Zagrano razy: 12454Ocena: 3.80 (131 głosów)
Spa o zachodzie słońca

160) Makijaż dla ukochanego

Młoda kobieta chce podobać się ukochanemu jeszcze bardziej, niż zwykle, dlatego ustalcie, co mogłaby zrobić, by tak się stało.. Może to właśnie sprawa makijażu załatwi problem? Zadbaj o twarz kobiety i zrób jej makijaż!
Zagrano razy: 13038Ocena: 4.09 (121 głosów)
Makijaż dla ukochanego
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.