Makijaże

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Z myślą o jesieni
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 2328
Piknik z Dorą
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 2061
Fiolet w modzie
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 1798
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester UnitedBig Farm
Pozdrów kogoś: cloyk: Pozdrawiam Moją koleżanke Anite która jest chora ;3alex10: U MNIE KONKURS!! ZAPRASZAM!alex10: U MNIE KONKURS ZAPRASZAM!!alex10: U MNIE KONKURS ZAPRASZAM!roksa55552: Lubie łańcuszki powysyłajcie jeśli znacie na mój profil

71) Lśniąca ślicznotka

Dziewczyna wstała dziś z łóżka, poszła przeglądnąć się w lustrze i zobaczyła mnóstwo krostek na swojej twarzy.. Co teraz zrobić? Masz jakiś pomysł? Może wystarczy zrobić jej oczyszczającą maseczkę, a na koniec fajny makijaż? Spróbuj!
Zagrano razy: 8799Ocena: 4.16 (122 głosów)
Lśniąca ślicznotka

72) Nie do końca mrocznie

Dziewczyna szuka odpowiedniej stylizacji dla siebie.. Chce mieć takie ubrania, które podkreślną jej figurę, a makijaż, który świetnie odda jej urodę. Pomóz jej to spełnić i doradź, jak powinna wyglądać.
Zagrano razy: 2909Ocena: 3.56 (16 głosów)
Nie do końca mrocznie

73) Słodkie selfie

Piękna kobieta przygotowuje się do zrobienia sobie słodkiego zdjęcia. Chciałaby na nim wyglądać rewelacyjne, dlatego zadbaj o jej wygląd. Pomaluj ją, dopasuj biżuterię i ubranie.
Zagrano razy: 3501Ocena: 4.16 (32 głosów)
Słodkie selfie

74) Flirtująca blondi

Ta kobieta dokładnie zaplanowała swój wieczór i nic jej tego nie zepsuje. Spraw, że dziewczyna poczuje się komfortowo, zrób jej piękny make up i dobierz ubrania. Na pewno będzie zadowolona.
Zagrano razy: 5153Ocena: 4.29 (58 głosów)
Flirtująca blondi

75) Słodkie przygotowania

Juz dziś odbędzie się imprezka, na którą została zaproszona ta dziewczyna. Nie wygląda ona zbyt dobrze, więc spróbuj jej jakoś pomóc. Nałóż na twarz kilka skutecznych maseczek, a na koniec zrób jej piękny makijaż.
Zagrano razy: 3895Ocena: 3.89 (46 głosów)
Słodkie przygotowania

76) Kolorowa przemiana

Czas na kolorową przemianę. Nastolatka postanowiła, że zadba o swój wyglądm dlatego dokładnie zaplanowała swoja metamorfozę. Wystarczy, że pomożesz jej w tej zmianie i sprawisz, że znów będzie piękna.
Zagrano razy: 9893Ocena: 4.03 (65 głosów)
Kolorowa przemiana

77) Niesamowity mejkap

Kobieta ogłasza casting na najlepsza makijażystkę w mieście! Weź w nim udział i pomaluj organizatorkę castingu, zrób wszystko, by ten make up był niesamowity, a zostaniesz wyróżniona.
Zagrano razy: 8075Ocena: 4.20 (49 głosów)
Niesamowity mejkap

78) Wyśniona pobudka

Nikt dawno nie zrobił niespodzianki tej pięknej kobiecie.. Czas to zmienić. Ona własnie udała się na drzemkę, dlatego Ty w tym czasie zrób jej piękny make up i dobierz kilka dodatków. Niech to będzie udana niespodzianka.
Zagrano razy: 6062Ocena: 4.19 (58 głosów)
Wyśniona pobudka

79) Zanim pójdziesz na zakupy

Ostrzeżenie dla tej nastolatki. Zanim pójdziesz na zakupy, koniecznie przeglądnij się w lustrze.. Na twarzy dziewczyny pojawiło się sporo nowych krostek, Twoim zadaniem będzie wyeliminowanie ich, by nastolatka nie musiała się krępować wyglądem.
Zagrano razy: 3345Ocena: 3.85 (33 głosów)
Zanim pójdziesz na zakupy

80) Jane w spa

Jane z Monster High przychodzi do Ciebie z prośbą o radę.. Sama widzisz, jak wygląda jej twarz, więc doradź jej, jakie może zrobić maseczki, by temu zaradzić i sama spróbuj sprawić, że będzie piękna.
Zagrano razy: 5797Ocena: 4.13 (52 głosów)
Jane w spa
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.