Makijaże

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Słonik Jumbo
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 1471
Śliczna jak aniołek
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 1094
Przemiana młodej s...
Średnia ocena: 4.67
Grano razy: 4618
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Big Farm
Pozdrów kogoś: insaneegirl: Zapraszam do mojego opisu jeśli nie wiesz co kupić na święta!oliwkaxd10: Wymiana pytaniami na ask'u? Bo nudy ? :Dshju: Wymiana pytaniami na asku?irmelin: Pozdrowienia dla każdego. PS. Róbcie stylizacje :))believe: Zapraszam do siebie Beliebers, VLovers i Potterheads! ;*

71) Odlotowa impreza

Już za kilka minut rozpocznie się odlotowa impreza, a nastolatka jeszcze nie gotowa! Koniecznie pomóż jej w przygotowaniach na imprezę, Zrób jej zjawiskowy makijaż, by swoim wyglądem zaskoczyła wszystkich imprezowiczów.
Zagrano razy: 4836Ocena: 3.66 (56 głosów)
Odlotowa impreza

72) Spa w zimie

Dziewczyna wybrała się do śnieżnej krainy, gdzie postanowiła poprawić swój wygląd. Pomóż jej dokonać przeróżnych zabiegów kosmetycznych, dzięki którym nastolatka stanie sie piękniejsza.
Zagrano razy: 4668Ocena: 3.56 (45 głosów)
Spa w zimie

73) Urocza metamorfoza

Letnie metamorfozy wciąż trwają. Ta nastolatka również zdecydowała się przejść metamorfozę. Już teraz zaopiekuj się nią i zapewnij jej relaks w wannnie, nastepnie zajmij się odbudową jej cery!
Zagrano razy: 4726Ocena: 3.88 (40 głosów)
Urocza metamorfoza

74) Na dnie oceanu

Gdzieś na dnie oceanu odpoczywa właśnie piękna syrenka, która będzie musiała odbyć długą wyprawę.. Z tej okazji wybierz dla niej zupełnie nowy look, zacznij od fryzury, koloru oczu, makijażu..
Zagrano razy: 3534Ocena: 4.08 (24 głosów)
Na dnie oceanu

75) Udana impreza

Dziewczyna została zaproszona na imprezkę.. Właśnie sie na nią zbiera, nie ma jednak wiele czasu, dlatego pomóz jej w przygotowaniach, by się nie spóźniła. Wybierzcie idealny makijaż i strój.
Zagrano razy: 6338Ocena: 4.19 (54 głosów)
Udana impreza

76) Jinafire w spa

Jinafire z Monster High obecnie przebywa w spa. Bohaterka postawiła na relaks! Pomóż jej w tym i zajmij się jej wyglądem. Zrób jej kilka maseczek, które poprawią wygląd jej twarzy i sprawią, że będzie ładniejsza.
Zagrano razy: 3348Ocena: 4.05 (21 głosów)
Jinafire w spa

77) Infekcja skóry

Bohaterka Monster High ma infekcję skóry twarzy. Musisz koniecznie temu zaradzić i użyć specjalnych kosmetyków, które załagodzą tą infekcję i sprawią, że twarz dziewczyny będzie piękna.
Zagrano razy: 8352Ocena: 4.36 (101 głosów)
Infekcja skóry

78) Makijaż do biura

Ta kobieta ma dziś swój pierwszy dzień w pracy, dlatego chce wypaść świetnie! Pomóż jej zrobić dobre wrażenie na współpracownikach i wybierz dla niej świetny makijaż oraz strój!
Zagrano razy: 4633Ocena: 4.31 (35 głosów)
Makijaż do biura

79) Zwyczajny salon piękności

Kobieta wyjechała do spa, by odpocząć i zregenerowac swoje siły, jak i poprawić swój wygląd. Przyjmij ją do salonu piękności i zadbaj o jej samopoczucie i wygląd. Zrób jej kilka zabiegów kosmetycznych, dzięki którym będzie piękniejsza.
Zagrano razy: 8095Ocena: 4.33 (86 głosów)
Zwyczajny salon piękności

80) Zadbaj o nią

Chyba juz zauważyłaś, że wygląd tej kobiety jest potworny, zatem spróbuj go poprawić! Zapewnij jej serię zabiegów kosmetycznych, dzieki którym będzie jeszcze piękna. Na koniec zrób jej świetny makijaż!
Zagrano razy: 3395Ocena: 3.47 (17 głosów)
Zadbaj o nią
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Partnerzy: Manchester United
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.