Makijaże

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Pyszny popcorn
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 547
Na galę
Średnia ocena: 4.68
Grano razy: 2649
Wakacje na Ibizie
Średnia ocena: 4.63
Grano razy: 642
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United

Pozdrów kogoś: mufinkax3: Czeeść ;3 odwiedzać profil ! <3mufinkax3: Cześć ; 3 POZDRAWIAM mojego psa : ) macie jakieś fajne gry ? piszczcie mi na PROFFILU ;3piesio01: Pozdrawiam wszystkich.Lubicie zwierzęta?Piszcie na moim profilu nazwy tych zwierząt.:):)izza112: Pozdrawiam wszystkich użytkowników ubieranek:)zapraszam na mój profil :**shakira2004: nudzi mi się. Popiszcie na czacie :-) shakira2004

71) Klasyczna metamorfoza

Dla dziewczyny nastał czas na klasyczną metamorfozę. Zaproś ją do salonu odnowy i zrób porządek z jej wyglądem. Zmień fryzurę, zrób makijaż i wybierz nowe ubrania.
Zagrano razy: 4940Ocena: 3.93 (28 głosów)
Klasyczna metamorfoza

72) Elegancka uczennica

Nastolatka skończyła już swoje ferie i wyrusza do szkoły. Po dwutygodniowej przerwie chciałaby zrobić wrażenie na swoich koleżankach, dlatego zrób jej piękny makijaż, wybierz strój i dodatki, by wyglądała elegancko!
Zagrano razy: 7573Ocena: 4.40 (52 głosów)
Elegancka uczennica

73) Bananowy zabieg

Zafunduj kobiecie kilka chwil relaksu w bananowym klimacie. Zadbaj o jej urodę, zacznij od włosów, które potrzebują pielęgnacji specjalnymi produktami i spraw, że dziewczyna będzie zadbana.
Zagrano razy: 7911Ocena: 3.93 (153 głosów)
Bananowy zabieg

74) Połamane paznokcie

O połamane paznokcie trzeba koniecznie dbać. Odwiedziła Cię koleżanka, która ma problem z paznokciami. Spróbuj jej pomóc w zwalczaniu tego problemu i spraw, że jej paznokcie będą śliczne.
Zagrano razy: 18526Ocena: 4.29 (200 głosów)
Połamane paznokcie

75) Przyjaciółki latem

Pomóż tym dwóm dziewczynom przygotować się na cieplejsze dni. Najpierw zadbaj o ich twarze, dobierz odpowiednie kosmetyki. Na koniec podkreśl ich piękny wygląd odpowiednią garderobą.
Zagrano razy: 21762Ocena: 4.14 (236 głosów)
Przyjaciółki latem

76) Czas do szkoły

Zanim nastolatka powróci do swojej szarej rzeczywistości pozwól jej się zrelaksować w spa. Zrób jej masaż, by mogła się odprężyć, następnie zadbaj o fryzurę, makijaż i strój.
Zagrano razy: 11680Ocena: 4.39 (137 głosów)
Czas do szkoły

77) Śnieżne spa

Ta kobieta potrzebuje pielęgnacji twarzy, dlatego urlop spędza w spa, w którym czeka na nią wiele przyjemnych niespodzianek. Jedną z nich jest zrobienie jej pięknego zimowego makijażu, by wyglądała super.
Zagrano razy: 6670Ocena: 4.31 (101 głosów)
Śnieżne spa

78) Totalna przemiana

Zapewnij totalną przemianę tej dziewczynie. Ona bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Chce byś zajęła się jej wyglądem i nieco go zmieniła, zrób jej makijaż i wybierz fajne ubrania, by wyglądała super.
Zagrano razy: 8347Ocena: 4.25 (71 głosów)
Totalna przemiana

79) Jasny mejkap

Zrób niespodziankę tej uroczej dziewczynie. Spraw, że będzie wyglądać niesamowicie. Wystarczy tylko, że zrobisz jej perfekcyjny make up, który doda jej uroku. Spraw, by nastolatka była Ci wdzięczna.
Zagrano razy: 3907Ocena: 4.15 (40 głosów)
Jasny mejkap

80) Dzień na spotkanie

Kobieta zaplanowała ważne spotkanie, bardzo zależy jej na tym, by wyglądać świetnie, jest jednak kilka przeszkód. Na twarzy dziewczyny pojawiła się wysypka. Spróbuj temu zaradzić i pomóż jej, by mogła wyglądać pięknie.
Zagrano razy: 8490Ocena: 4.09 (115 głosów)
Dzień na spotkanie
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.