Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Lunchowa pora
Średnia ocena: 4.88
Grano razy: 2698
Pizza - przyrządź ją
Średnia ocena: 4.75
Grano razy: 527
Żółty styl
Średnia ocena: 4.67
Grano razy: 6092
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Big Farm
Pozdrów kogoś: shakira2004: Pozdrawiam wszystkich użytkowników. :-) <3main00: bananki skkfa team stuu pozdrawiam ! ;Dmadzia7876: Józefów.ZapadłaDecyzjaOLikwschroniska600psów30kotó wMaByćUŚPIONYCHBłagamWasRozpTeWiadmadzia7876: Kocham tę stronkę ;33 <33madzia7876: Pozdrawiam wszystkich :3

51) Wielkie pranie

Mała Dora musi zrobić dziś wielkie pranie! Dziewczynka obawia się, że nie poradzi sobie sama z tym zadaniem, dlatego zaproponuj jej swoja pomóc. Posegregujcie ubrania kolorystycznie i zacznijcie wielkie pranie!
Zagrano razy: 5697Ocena: 4.04 (27 głosów)
Wielkie pranie

52) Twoja świnka

Zaadoptuj jedną samotna świnkę.. Pobaw się z nią i posprzątaj po niej pokój. Na koniec zajmij się sama świnką. Umyj ją, by była czysta. Zapewnij jej małe spa! Na pewno będzie szczęśliwa.
Zagrano razy: 5927Ocena: 4.17 (53 głosów)
Twoja świnka

53) Psie paznokietki

Jeśli lubisz pieski, a w szczególności lubisz o nie dbac i je rozpieszczać, to wybierz pupila, który spodoba Ci się najbardziej. Następnie zajmij się nim, a dokładnie zadbaj o jego paznokcie, które trzeba obciąć i wypiłować.
Zagrano razy: 4376Ocena: 4.12 (33 głosów)
Psie paznokietki

54) Odlotowe zwierzaki

Odlotowe zwierzaki już przygotowują się do ciekawej wyprawy, w której będą napotykać przeszkody, jak i niespodzianki! Twoim zadaniem będzie pomóc jednemu ze zwierzaków odbyć tą przygodę!
Zagrano razy: 4108Ocena: 3.94 (32 głosów)
Odlotowe zwierzaki

55) Mała Alice

Spędź dzisiejszy dzień z Alice. Ona potrzebuje fajnego towarzystwa, zabawcie się wspólnie, odwiedźcie sklep i zróbcie zakupy. Zadbaj o małą dziewczynkę, by była szczęśliwa i dobrze się bawiła.
Zagrano razy: 5432Ocena: 3.97 (111 głosów)
Mała Alice

56) Zakochane zwierzaki

Podobno niektóre psy i koty bardzo się kochają.. Sprawdź, czy na pewno tak jest. Kieruj się wskazówkami i uważaj, by zwierzaki nie natrafiły na siebie. Pamiętaj, że masz tylko trzy szanse.
Zagrano razy: 6621Ocena: 3.93 (57 głosów)
Zakochane zwierzaki

57) Piłkarskie różnice

Dwa obrazki z motywem piłkarskim zostały przygotowane dla Ciebie, byś mógł znaleźć kilka różnic. Jeśli podoba Ci się ta zabawa, to już teraz rozpocznij poszukiwanie różnic między zdjęciami, a dzięki temu poprawisz swoją spostrzegawczość.
Zagrano razy: 2410Ocena: 3.53 (17 głosów)
Piłkarskie różnice

58) Przygody żółwika

Poznaj przygody słodkiego żółwia i zabaw się w pewną grę. Zadanie wygląda następująco, zobaczysz dwa z pozoru identyczne obrazki, jednak będziesz musiała znaleźć kilka różnic pomiędzy zdjęciami.
Zagrano razy: 3362Ocena: 3.94 (50 głosów)
Przygody żółwika

59) Pokoloruj Anime

Na wszystkich, którzy uwielbiają kolorowanki, czeka już niespodzianka... Została przygotowana pewna kolorowanka, na której znajduje się Anime, dlatego według własnego gustu pokoloruj ją, by wyglądała super!
Zagrano razy: 7112Ocena: 4.21 (47 głosów)
Pokoloruj Anime

60) Przygotuj królika

Słodki królik narozrabiał i wrócił do domu caaały brudny! Koniecznie trzeba go umyć, zanim zjawi sie jego mama. Pomóż mu w tym.. Zapewnij mu kąpiel, dzięki której znów będzie czyściutki!
Zagrano razy: 4699Ocena: 4.07 (41 głosów)
Przygotuj królika
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Partnerzy: Manchester United
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.