Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Zakupoholiczka
Średnia ocena: 4.53
Grano razy: 12069
Połącz zwierzaczki
Średnia ocena: 4.48
Grano razy: 1583028
Na bitwę
Średnia ocena: 4.47
Grano razy: 35488
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Big Farm
Pozdrów kogoś: missanabelluv: Zapraszam na mój profil! Jestem nowa xjulia245: FB MOJA STRONA TO violetta to magiajulia245: NA FB vIOLETTA TO MAGIAjulia245: NA FB vIOLETTA TO MAGIAjulia245: NA FB vIOLETTA TO MAGIA

51) Chora owieczka

Mała owieczka została ofiarą głodnego wilka. Na szczęscie owieczcę udało się uciec, ale jest ranna. Koniecznie zawieź ją do spzitala i opatrz wszystkie rany, by mogła być zdrowa.
Zagrano razy: 7113Ocena: 3.89 (110 głosów)
Chora owieczka

52) Przygody Dory

Poznaj przygody małej Dory i spróbuj jej pomóc przebyć niezapomnianą wyprawę. Wyruszcie już dziś, ostrzegaj Dorę przed złymi potworami i pomóż jej zdobyć jak najwięcej pieniędzy!
Zagrano razy: 2630Ocena: 3.35 (20 głosów)
Przygody Dory

53) Pou u fryzjera

Pou wpadł w Twoje ręce! W ręce fryzjera.. Czas zrobić porządek z jego dotychczasową fryzurą. Przygotuj Pou do wielkiej zmiany i wybierz dla niego idealną fryzurę!
Zagrano razy: 9873Ocena: 4.20 (112 głosów)
Pou u fryzjera

54) Czysty kotek

Tego kotka porzucił właściciel i teraz błąka się samotnie.. Przygarnij to maleństwo do siebie i zaopiekuj się nim. Zacznij od higieny kotka, umyj mu ząbki, zapewnij strzyżenie i kąpiel.
Zagrano razy: 3388Ocena: 3.25 (24 głosów)
Czysty kotek

55) Kucyk u dentysty

Uroczy kucyk odwiedza denstystę, by zrobić przegląd swoich zębów i upewnić się, czy są zdrowe. Po wizycie okazuje się jednak, że kucyk ma zniszczone zęby, które koniecznie musi zacząć leczyć. Zajmij się leczeniem jego zębów, by znów były zdrowe!
Zagrano razy: 4559Ocena: 3.35 (26 głosów)
Kucyk u dentysty

56) Młoda dama

Mała dziewczynka odwiedziła Twój salon fryzjerski. Dziś jednak nie będziesz tylko fryzjerem, ale również opiekunem dziecka. Kiedy dziewczynka zacznie się niecierpliwić, daj jej zabawkę!
Zagrano razy: 3949Ocena: 3.62 (42 głosów)
Młoda dama

57) MH memory

Memory z Monster Hihg? Czemu nie! Zagraj już teraz w przygotowane memory, odkrywaj karty, zapamiętuj ilustracje i szukaj do nich pary. To świetna zabawa, dzięki której poprawisz pamięć.
Zagrano razy: 1868Ocena: 3.85 (13 głosów)
MH memory

58) Całus w bibliotece

Nastolatkowie przebywają w bibliotece szkolnej, odrabiają zadania, czytają książki. Oni są w sobie zakochani i nie mogą się powstrzymać od całusów. Zadbaj o to, by nikt tego nie zauważył...
Zagrano razy: 2975Ocena: 3.92 (25 głosów)
Całus w bibliotece

59) Ustrzel coś!

Jesteś gotowy na świetną zabawe? Sprawdź swoją koncentrację i spróbuj ustrzelić jak najwięcej kaczuszek! Uważaj na kaczuszki z flagą, to zwykłe przeszkody!
Zagrano razy: 2586Ocena: 3.79 (14 głosów)
Ustrzel coś!

60) Puzzle w 3D

Teraz coś dla zwolenników układania puzzli! Przygotowano dla Ciebie kilka układanek, które obrazują różne sceny z popularnych bajek. Zanim zaczniesz układać puzzle, ukażę się pomocne zdjęcie. Pamiętaj, że układasz na czas!
Zagrano razy: 3150Ocena: 2.91 (23 głosów)
Puzzle w 3D
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Partnerzy: Manchester United
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.