Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Z myślą o jesieni
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 2131
Piknik z Dorą
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 1866
Fiolet w modzie
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 1596
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester UnitedBig Farm
Pozdrów kogoś: cloyk: Pozdrawiam Moją koleżanke Anite która jest chora ;3alex10: U MNIE KONKURS!! ZAPRASZAM!alex10: U MNIE KONKURS ZAPRASZAM!!alex10: U MNIE KONKURS ZAPRASZAM!roksa55552: Lubie łańcuszki powysyłajcie jeśli znacie na mój profil

51) Pedicure bobasa

Ten maluszek ma bardzo kochającą mamę, która o niego dba od najmłodszch lat. Dziś zawiozła bobasa do kosmetyczki na pedicure. Akurat trafiła do Twojego zakładu kosmetycznego, więc zajmij się maleństwem!
Zagrano razy: 5859Ocena: 3.57 (58 głosów)
Pedicure bobasa

52) Różowy samochód

Dziewczyna zwraca się do Ciebie z wielką prośbą.. Ostatnio jej samochód bardzo się ubrudził i obawia się, że nie poradzi sobie sama z umyciem autka. Pomóż jej w wielkim sprzątaniu, niech samochód będzie czysty!
Zagrano razy: 9691Ocena: 3.94 (120 głosów)
Różowy samochód

53) Zróżnicowane zoo

wszyscy, którzy odwiedzają zoo, zanim przejdą do oglądania zwierząt muszą zdać jeden całeki młatwy test. Jesteś ciekawy, jaki to będzie test? Spróbuj już teraz!
Zagrano razy: 3325Ocena: 3.51 (39 głosów)
Zróżnicowane zoo

54) Zajmiesz się świnką?

Zadanie jest proste. Zaopiekuj się mała świnką, która potrzebuje miłego towarzystwa. Przekonaj się, że świnki to super zwierzaczki i można z nimi miło spędzić czas!
Zagrano razy: 5512Ocena: 4.04 (56 głosów)
Zajmiesz się świnką?

55) Słodki Hipcio

Wybierz jednego najfajniejszego słodkiego Hipka i zajmij się nim. Na początek wielkie kąpanie Hipcia! Wymyj go dobrze, by był naprawdę czysty i zadowolony!
Zagrano razy: 4250Ocena: 3.79 (39 głosów)
Słodki Hipcio

56) Kreator zabawek

Zostań świetnym kreatorem zabawek i sam stwórz totalny hit zabawkowy. Masz do dyspozycji wszystkie potrzebne narzędzia i części, więc nie trać czasu, zacznij tworzyć!
Zagrano razy: 4915Ocena: 3.67 (46 głosów)
Kreator zabawek

57) Kwieciste dziecko

Mała dziewczynka to prawdziwe kwiatowe dziecko, ona uwielbia kwiaty, a przede wszystkim ich zapach, dlatego zaopiekuj się nią i zabierz na łąkę do basenu, w którym ją wykąpiesz. Dokończ to zadanie, a przejdziesz do kolejnego etapu gry.
Zagrano razy: 13484Ocena: 3.80 (76 głosów)
Kwieciste dziecko

58) Zadbany kocurek

To oczywiste, że lubimy się bawić z czystym kotkiem.. Wyjdź zwierzakowi na pomoc i szybko zajmij się jego higieną, zetnij mu długie włosy, wyczyść zęby i obetnij paznokcie!
Zagrano razy: 7421Ocena: 3.93 (60 głosów)
Zadbany kocurek

59) Poszukaj cyferek

Trzy wzorowe uczennie spędzają przerwę w klasie, a za nimi kryje się masa cyferek! Twoim zadaniem będzie odnalezienie tych cyfr za pomocą lupy. Bądź czujny, a na pewno uda Ci się znaleźć wszystkie cyfry.
Zagrano razy: 24617Ocena: 4.19 (251 głosów)
Poszukaj cyferek

60) Gotowa na pieska?

Czy jesteś już gotowy, żeby zająć się pieskiem? Jeśli tak, to zacznij działać! Brudny psiak już na Ciebie czeka, wymaga on Twojej opieki, dlatego zapewnij mu kąpiel i wiele innych niespodzianek.
Zagrano razy: 17200Ocena: 4.23 (231 głosów)
Gotowa na pieska?
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.