Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Czarna Biżuteria
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 504
Magiczne stworzenie
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 546
Kolorowa wróżka
Średnia ocena: 4.67
Grano razy: 677
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United

Pozdrów kogoś: piesio01: Macie fajne gry?Piszcie na moim profilu.(Ale piszcie makijaże czy coś w tym stylu).mufinkax3: Czeeść ;3 odwiedzać profil ! <3mufinkax3: Cześć ; 3 POZDRAWIAM mojego psa : ) macie jakieś fajne gry ? piszczcie mi na PROFFILU ;3piesio01: Pozdrawiam wszystkich.Lubicie zwierzęta?Piszcie na moim profilu nazwy tych zwierząt.:):)izza112: Pozdrawiam wszystkich użytkowników ubieranek:)zapraszam na mój profil :**

51) Zróżnicowane zoo

wszyscy, którzy odwiedzają zoo, zanim przejdą do oglądania zwierząt muszą zdać jeden całeki młatwy test. Jesteś ciekawy, jaki to będzie test? Spróbuj już teraz!
Zagrano razy: 3276Ocena: 3.51 (39 głosów)
Zróżnicowane zoo

52) Zajmiesz się świnką?

Zadanie jest proste. Zaopiekuj się mała świnką, która potrzebuje miłego towarzystwa. Przekonaj się, że świnki to super zwierzaczki i można z nimi miło spędzić czas!
Zagrano razy: 5425Ocena: 4.02 (55 głosów)
Zajmiesz się świnką?

53) Słodki Hipcio

Wybierz jednego najfajniejszego słodkiego Hipka i zajmij się nim. Na początek wielkie kąpanie Hipcia! Wymyj go dobrze, by był naprawdę czysty i zadowolony!
Zagrano razy: 4203Ocena: 3.79 (39 głosów)
Słodki Hipcio

54) Kreator zabawek

Zostań świetnym kreatorem zabawek i sam stwórz totalny hit zabawkowy. Masz do dyspozycji wszystkie potrzebne narzędzia i części, więc nie trać czasu, zacznij tworzyć!
Zagrano razy: 4825Ocena: 3.64 (45 głosów)
Kreator zabawek

55) Kwieciste dziecko

Mała dziewczynka to prawdziwe kwiatowe dziecko, ona uwielbia kwiaty, a przede wszystkim ich zapach, dlatego zaopiekuj się nią i zabierz na łąkę do basenu, w którym ją wykąpiesz. Dokończ to zadanie, a przejdziesz do kolejnego etapu gry.
Zagrano razy: 13379Ocena: 3.80 (76 głosów)
Kwieciste dziecko

56) Zadbany kocurek

To oczywiste, że lubimy się bawić z czystym kotkiem.. Wyjdź zwierzakowi na pomoc i szybko zajmij się jego higieną, zetnij mu długie włosy, wyczyść zęby i obetnij paznokcie!
Zagrano razy: 7345Ocena: 3.93 (60 głosów)
Zadbany kocurek

57) Poszukaj cyferek

Trzy wzorowe uczennie spędzają przerwę w klasie, a za nimi kryje się masa cyferek! Twoim zadaniem będzie odnalezienie tych cyfr za pomocą lupy. Bądź czujny, a na pewno uda Ci się znaleźć wszystkie cyfry.
Zagrano razy: 24463Ocena: 4.20 (250 głosów)
Poszukaj cyferek

58) Gotowa na pieska?

Czy jesteś już gotowy, żeby zająć się pieskiem? Jeśli tak, to zacznij działać! Brudny psiak już na Ciebie czeka, wymaga on Twojej opieki, dlatego zapewnij mu kąpiel i wiele innych niespodzianek.
Zagrano razy: 17034Ocena: 4.22 (229 głosów)
Gotowa na pieska?

59) Puzzle z MH

Dziś czeka Cię świetna zabawa. Akcja układania puzzli z Monster High rozpoczęta! Spróbuj i Ty ułożyć z puzzli fajny obrazek, na którym widnieje kilku bohaterów MH. Pamiętaj, że gra jest na czas, więc nie trać go zbyt wiele.
Zagrano razy: 7243Ocena: 3.93 (43 głosów)
Puzzle z MH

60) Sprzątanie z wróżką

Czas na wielkie porządki poświąteczne. Pomóż wróżce posprzątać w jej domu. Zadbaj o to, by panował tam porządek. Wyrzuć niepotrzebne rzeczy, a pozostałe odstaw na miejsce. Niech jej domek lśni.
Zagrano razy: 12172Ocena: 4.14 (78 głosów)
Sprzątanie z wróżką
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.