Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Piżamowo
Średnia ocena: 4.55
Grano razy: 7240
Ogrodniczki
Średnia ocena: 4.50
Grano razy: 2030
Połącz zwierzaczki
Średnia ocena: 4.48
Grano razy: 1565061
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Big Farm
Pozdrów kogoś: evilly: Go fuck yourself.barszczyk: Witajcie :) Pomoże ktoś dodać nowe stylizacje? Pozdrawiam wszystkich!!barszczyk: Hej :) Ma ktoś pomysły na następne ubieranki? Pozdrawiam.personanongrata: Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, których imiona kończą się na literę ''a''.zuzia250: hej co robicie ?

51) Całus w bibliotece

Nastolatkowie przebywają w bibliotece szkolnej, odrabiają zadania, czytają książki. Oni są w sobie zakochani i nie mogą się powstrzymać od całusów. Zadbaj o to, by nikt tego nie zauważył...
Zagrano razy: 2918Ocena: 3.92 (25 głosów)
Całus w bibliotece

52) Ustrzel coś!

Jesteś gotowy na świetną zabawe? Sprawdź swoją koncentrację i spróbuj ustrzelić jak najwięcej kaczuszek! Uważaj na kaczuszki z flagą, to zwykłe przeszkody!
Zagrano razy: 2556Ocena: 3.79 (14 głosów)
Ustrzel coś!

53) Puzzle w 3D

Teraz coś dla zwolenników układania puzzli! Przygotowano dla Ciebie kilka układanek, które obrazują różne sceny z popularnych bajek. Zanim zaczniesz układać puzzle, ukażę się pomocne zdjęcie. Pamiętaj, że układasz na czas!
Zagrano razy: 3084Ocena: 2.60 (20 głosów)
Puzzle w 3D

54) Dora idzie na piknik

Dora wybiera się dziś na piknik. Zajmijcie się razem przygotowaniem pikniku. Na początek wybierzcie się do sklepu, by kupić wszystkie potrzebne rzeczy. Zapewnij Dorze udaną zabawę.
Zagrano razy: 5210Ocena: 3.76 (34 głosów)
Dora idzie na piknik

55) Kąpiel Pou

Słodki Pou zaprasza Cię do wspólnej zabawy. Zajmij się wesołym stworem. Na początku wykąp Pou, bo bardzo się zabrudził i spraw, że będzie czysty, następnie pobawcie się razem.
Zagrano razy: 10227Ocena: 4.13 (93 głosów)
Kąpiel Pou

56) Ochroń zwierzęta

Zostań weterynarzem i zadbaj o poskzodowane zwierzątka! Do Twojej klinika przybędzie dziś sporo chorych zwierząt, zajmij się każdym z osobna i spraw, że dzięki Tobie wyzdrowieją!
Zagrano razy: 3848Ocena: 3.61 (44 głosów)
Ochroń zwierzęta

57) U barbie

U Barbie trwa świetna impreza urodzinowa. Jest wiele koleżanek i prezentów. Twoim zadaniem będzie odnaleźć wszystkie lalki i prezenty, które zobaczysz na samej górze. Gra jest na czas, dlatego pospiesz się, by zdążyć odnaleźć wszystkie zguby.
Zagrano razy: 7107Ocena: 4.02 (54 głosów)
U barbie

58) Impreza u księżniczki

A tymczasem u pieknych księżniczek trwa najlepsza impreza! Odwiedź je i pobaw się z nimi, ale nie zapomnij, że Twoim zadaniem będzie znalezienie ukrytych liter w tle zdjęcia, które zobaczysz!
Zagrano razy: 6755Ocena: 3.89 (63 głosów)
Impreza u księżniczki

59) Wąż u dentysty

Mały, słodki wąż zaniedbał swoją higienę jamy ustnej.. Ząbki zaczęły go boleć, więc ze strachem wybrał się do dentysty. Zrób mu przegląd zębów, dokładnie je umyj i wylecz zapsute zęby, by były piękne i zdrowe!
Zagrano razy: 3328Ocena: 4.14 (21 głosów)
Wąż u dentysty

60) Wylecz Pou

Tylko zobacz, co sie stało Pou. Ta wielka rana zagraża jego zdrowiu, dlatego koniecznie zacznij go leczyć! Zasięgnij apteczki, w której znajdziesz potrzebne przyrządy do zabiegu. Spraw, że Pou będzie jeszcze zdrowy!
Zagrano razy: 13998Ocena: 4.42 (142 głosów)
Wylecz Pou
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Partnerzy: Manchester United
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.