Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Neonowy żółto-ziel...
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 1271
Gwiazda Zimy
Średnia ocena: 4.67
Grano razy: 691
Strach przed denty...
Średnia ocena: 4.50
Grano razy: 654
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester UnitedBig Farm
Pozdrów kogoś: ola102013: pozdrawiam wszystkich co niecierpią szkoły !!asiucha112: Pozdrawiam wszystkich którzy lubią HALLOWEEN! UU!magdalenka123: Pozdrawiam peytonroilist :)personanongrata: Wybaczcie, ale to mój wpis musi pozostać ostatni. Ach, trzeba pozdrowić kogoś.. w sumie szczegół.magdalenka123: hej :D cio tam?

51) Piłkarskie różnice

Dwa obrazki z motywem piłkarskim zostały przygotowane dla Ciebie, byś mógł znaleźć kilka różnic. Jeśli podoba Ci się ta zabawa, to już teraz rozpocznij poszukiwanie różnic między zdjęciami, a dzięki temu poprawisz swoją spostrzegawczość.
Zagrano razy: 2363Ocena: 3.53 (17 głosów)
Piłkarskie różnice

52) Przygody żółwika

Poznaj przygody słodkiego żółwia i zabaw się w pewną grę. Zadanie wygląda następująco, zobaczysz dwa z pozoru identyczne obrazki, jednak będziesz musiała znaleźć kilka różnic pomiędzy zdjęciami.
Zagrano razy: 3325Ocena: 3.94 (50 głosów)
Przygody żółwika

53) Pokoloruj Anime

Na wszystkich, którzy uwielbiają kolorowanki, czeka już niespodzianka... Została przygotowana pewna kolorowanka, na której znajduje się Anime, dlatego według własnego gustu pokoloruj ją, by wyglądała super!
Zagrano razy: 7011Ocena: 4.21 (47 głosów)
Pokoloruj Anime

54) Przygotuj królika

Słodki królik narozrabiał i wrócił do domu caaały brudny! Koniecznie trzeba go umyć, zanim zjawi sie jego mama. Pomóż mu w tym.. Zapewnij mu kąpiel, dzięki której znów będzie czyściutki!
Zagrano razy: 4645Ocena: 4.07 (41 głosów)
Przygotuj królika

55) Małolata w ogródku

Małolata ma zamiar wybrać się na ogródek i rozpocząć wszelkie wiosenne przekopki. Potowarzysz jej w tej pracy, znajdźcie wszystkie potrzebne przyrządy i wyruszcie na ogródek.
Zagrano razy: 4841Ocena: 3.97 (58 głosów)
Małolata w ogródku

56) Pedicure bobasa

Ten maluszek ma bardzo kochającą mamę, która o niego dba od najmłodszch lat. Dziś zawiozła bobasa do kosmetyczki na pedicure. Akurat trafiła do Twojego zakładu kosmetycznego, więc zajmij się maleństwem!
Zagrano razy: 5904Ocena: 3.57 (58 głosów)
Pedicure bobasa

57) Różowy samochód

Dziewczyna zwraca się do Ciebie z wielką prośbą.. Ostatnio jej samochód bardzo się ubrudził i obawia się, że nie poradzi sobie sama z umyciem autka. Pomóż jej w wielkim sprzątaniu, niech samochód będzie czysty!
Zagrano razy: 9746Ocena: 3.94 (120 głosów)
Różowy samochód

58) Zróżnicowane zoo

wszyscy, którzy odwiedzają zoo, zanim przejdą do oglądania zwierząt muszą zdać jeden całeki młatwy test. Jesteś ciekawy, jaki to będzie test? Spróbuj już teraz!
Zagrano razy: 3349Ocena: 3.51 (39 głosów)
Zróżnicowane zoo

59) Zajmiesz się świnką?

Zadanie jest proste. Zaopiekuj się mała świnką, która potrzebuje miłego towarzystwa. Przekonaj się, że świnki to super zwierzaczki i można z nimi miło spędzić czas!
Zagrano razy: 5576Ocena: 4.04 (56 głosów)
Zajmiesz się świnką?

60) Słodki Hipcio

Wybierz jednego najfajniejszego słodkiego Hipka i zajmij się nim. Na początek wielkie kąpanie Hipcia! Wymyj go dobrze, by był naprawdę czysty i zadowolony!
Zagrano razy: 4276Ocena: 3.79 (39 głosów)
Słodki Hipcio
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.