Zamknij
 

QUIZ

Quiz dla fanek serialu My Little Pony! Jak wiele wiesz na temat pięknych kucyków? Sprawdź już teraz!

ROZWIĄŻ QUIZ

  Nick: Samira Flestorn
  Dołączył/a: 29.07.2016 (ostatnio online: 22.10 o 11:49)
  Imię i nazwisko: Samira Flestorn
  Wiek: 90
  Płeć: Kobieta
  Miasto: Gryzden

  Mój pokój

Mój pokój
Mój pokój
Mój pokój

  Stylizacje

  • 05.08.2016, 15:05
Średnia ocena czytelników:
10
Hej ludziki, w dzisiejszej notce poruszymy sprawę Mariny Joyce.
Hej ludziki, w dzisiejszej notce poruszymy sprawę Mariny Joyce.
31.07.2016, 14:44, odsłon: 2 286
Kim jest w ogóle Marina Joyce? Otórz Marina to brytyjska youtuberka, ma wielu fanów, ale od pewnego czasu zaobserwowali oni u niej dziwne zachowanie, jest wiele teorii na ten temat więc dzisiaj to poruszymy.

Fani Mariny uważają, że dziewczyna zaczęła się dziwnie zachowywać od nagrania filmiku ze swoim chłopakiem, sądzą, że Marina jest zmuszana przez chłopaka do nagrywania filmów. Co takiego zaobserwowali fani w jej ostatnim filmie? Marina dodała niedawno film w którym pokazywała sukienki, dziewczyna wyszeptała ''Help me'' gdy kamera pokazywała sukienkę którą miała na sobie dziewczyna, zauważono, że Marine ktoś nagrywa a przecież zawsze nagrywała się sama, gdy dziewczyna pokazywała sukienkę w domu po obróceniu się można było zuważyć śiniaki na jej krękach a w oknie miała kraty. W wcześniejszych filmach Mariny można było zauważyć leki czy strzelbę, czasem też przenycały się znaki takie jak kartka z napisem help me czy dziwny wpis na twitterze w który napisała bezsensowne znadanie, które po przeczytaniu pierwszych liter każdego słowa wyszło ''Help'', lecz Marina nie jest przez nikogo porwana, w jednym z filmików było nawet słychać ''Help me'' po czym dziewczyna tłumaczyła się, że to tylko jej mama coś powiedziała. Z tego co dowiedziałam się na kanale straszne historie na faktach Marina ma schizofrenię z tąd te kraty i leki, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat wejdźcie na kanał Straszne Historie Na Faktach

Komentarze
Ostatnie komentarze:
theblack7
Ocena materiału:
08.08.2016, 21:57
Słyszałm, czytałam i oglądałam - interesują mnie takie sprawy :D
irmelin
Ocena materiału:
07.08.2016, 11:02
Słyszałam o tej sprawie. W sumie uważam, że to nie jest możliwe, żeby ją uprowadzili. Prędzej opcja z chorobą, jednak tak czy siak wszystko jest jakoś na pokaz, bo jeśli naprawdę byłaby chora, to rodzina wysłałaby ją na jakąś terapię. I te nagrania kuzyna Mariny mówią same za siebie. Dużo ciekawsza i tajemnicza jest historia Elisy Lam według mnie, a mało osob się tym interesowało/interesuje.
Tak btw, fajny blog. ☺
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować