Zamknij
 

QUIZ

Lubisz oglądać filmy i bajki z superbohaterami w roli głównej? Jeżeli tak to właśnie ten quiz sprawdzi Twoją znajomość fikcyjnych herosów!

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
-
Prawo jazdy wo Lwowie można uzyskać za pośrednictwem Internetu
Prawo jazdy wo Lwowie można uzyskać za pośrednictwem Internetu
25.05.2017, 12:11, odsłon: 1 052
Prawo jazdy jest już dostępny online. Prawa jazdy we Lwowie można wymieniać, aby przywrócić porządek i zastąpić go bez wstawania z kanapy lub swoim ulubionym fotelu. W ramach usługi publicznej IGOV zaprotsyuvala oczekiwany w internecie.
Irina Lvivianka dogodnych usług odliczonych w sieciach społecznych. Od razu zdecydowaliśmy się go używać. Mówi, że chce wyjechać za granicę i chcieli wynająć samochodem. A z powodu błędu w nazwie, która miała prawa mogą być problemy tam policja.
 
„Ustawić zamiast angielskiego angielskiego” Y „i musiałem wymienić prawo jazdy https://vidnazhitelstvo.com/prawo-jazdy-na-ukrainie/ z powodu tej tożsamości za granicą nie może iść” - mówi Irina lvovyanka.
 
Lwów Odwołanie centrum usług Irene w przeddzień Daniel Apostoł otrzymał e-mail. Po pracy na swoim wygodnym wyznaczoną godzinę, aby na miejscu zweryfikować tylko wszystkie dane. O oszczędności czasu w tym przypadku nie ma nic do powiedzenia. Cała procedura trwa teraz 10 minut.
 
„Przed fizycznie w stanie szybko, ponieważ istnieje wiele osób! Stali w kolejce i zajęło trochę dłużej - 2,3 godziny. Fizycznie niemożliwe jest, aby wyświetlić wszystkie dokumenty „- mówi stanowiąc wiodącym specjalistą regionalnym centrum usług Myron kursu.
 
W ciągu kilku minut dostaje specjalny drukarka jest już ciepło licencja z prawidłową transliteracji. Teraz można bezpiecznie wyjechać za granicę i tam kierować.
 
„I zostały zarejestrowane przez prywatnych 24 jest automatycznie pobiera wszystkie informacje o paszport. jest wymagane nic więcej. Na kanapie to wszystko można zrobić „- mówi Irina.
 
Lwy został pierwszym regionalnym centrum i dzielnicy Centrum najpierw Sambor Ukraina, gdzie można teraz zamówić kierowcy zamiennych jazdy w Internecie. Tydzień ponieważ usługa jest aktywna, to skorzystało 12 osób. W ten sposób rozszerzył listę wszystkich usług internetowych.
 
„Service przez IGOV do tej pory używany 140 mieszkańców Lwowa. Tam usługi są włączone i ponownej rejestracji pojazdów i usług związanych z wymianą i wydawania prawa jazdy „- powiedział pełniący obowiązki szef regionalnego centrum serwisowego Alexander Plashovetskyy.
Komentarze
Brak komentarzy.
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować