Zamknij
 

QUIZ

Odpowiedz na kilka pytań związanych z piękną historią dwunastolatki, która mimo choroby nie traci pozytywnego nastawienia do świata.

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
9
Nowa wersja strony wystartowała
Nowa wersja strony wystartowała
Nowości na stronie | 09.03.2015, 14:48, odsłon: 2 439
Jeżeli po wejściu na Ubieranki.eu przecierałaś oczy ze zdumienia lub pomyślałaś, że to zły adres - nic dziwnego! Z dumą prezentujemy nową wersję portalu. Wraz z nową oprawą graficzną zmieniło się praktycznie wszystko - więcej w szczegółach.

Najważniejsza informacja, to że od dzisiaj serwis funkcjonować będzie pod domeną Ubieranka.pl. Mamy nadzieję, że domenka z końcówką .pl przypadnie Wam do gustu! Prezentujemy listę zmian:

  • Nowy layout/grafika serwisu - od 2007 roku minęło sporo czasu, dlatego postanowiliśmy zmienić zupełnie logotyp i całą grafikę serwisu;
  • Dodaliśmy zupełnie nowe sekcje w menu głównym - poza Ubierankami i Grami, dostępne są także Kolorowanki, Bajki, Piosenki, Blogi oraz Znajomi
  • Rozbudowane profile użytkowników - to kolejna rzecz, która tak bardzo się Wam podobała na starym serwisie. Od teraz każdy w swoim profilu ma wygodną listę ostatnich komentarzy oraz swoich ulubionych gier, a także swoich stylizacji - jak również stylizacji, które zostały ocenione wcześniej
  • Blogi - każda (każdy) z Was może od teraz prowadzić swój prawdziwy dziennik internetowy! Czy będzie to blog o modzie, czy o swoich przemyśleniach i życiu - decyzje zostawiamy Tobie!
  • Facebook - dodaliśmy na górze zapomniany kanał Facebooka, zapraszamy do lajkowania naszego profilu i informowania swoich znajomych :)
  • Ponadto, cały czas dostępny jest moduł Znajomych oraz Poczty - możecie ze sobą komunikować się bezpośrednio na portalu, nie tylko w komentarzach, ale również prywatnie.

To tylko mały wyrywek zmian, które dla Was szykowaliśmy przez ostatnie miesiące.

Jeżeli macie swoje uwagi i pomysły, czekamy na info. Piszcie w komentarzach, lub na swoich blogach!

Zapowiadamy, że to nie koniec zmian - przyłożymy się i będziemy pracować jeszcze bardziej :)

Sonda - wypowiedz się!

Komentarze
Ostatnie komentarze:
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować