Zamknij
 

QUIZ

Używasz kosmetyków? Jeżeli tak to ten quiz będzie dla Ciebie super sprawdzianem wiedzy! 

ROZWIĄŻ QUIZ

  Nick: Redakcja
  Dołączył/a: 09.03.2015 (ostatnio online: 30.09 o 20:49)
  Imię i nazwisko: Karolina ubieranki.eu
  Wiek: 28
  Płeć: Kobieta
  Miasto: Warszawa

Wróć do listy blogów Ubierankowy Blog Redakcyjny - Bądź sobą!

Ubierankowy Blog Redakcyjny - Bądź sobą! (4)

Uczucia

Bądź sobą! | 13.10.2015, 22:21 przez Redakcja
Też masz tak, że uczucia ukrywasz głęboko w sobie? W dzisiejszym wpisie chciałabym napisać kilka zdań o uczuciach nastolatek. Często zdarza nam się być szczęśliwą i w sekundę zmienić nastawianie na smutną i zdenerwowaną... dlaczego?
6

Ostatni komentarz: Olastyles 5kA28Qp5COr: You are terrible and i dont't understand you because this registration is perfect

Odżywianie

Bądź sobą! | 29.09.2015, 17:14 przez Redakcja
Chciałabyć mieć więcej energii, silniejsze kości, piękniejszą skóre i wiele więcej? Czy jest jakaś ukryta tajemnica jak mieć wyżej wymienione rzeczy? Niestety nie... W tym wpisie wytłumaczę Ci jednak co zrobić, aby przybliżyć się i odnaleźć tajemniczy sposób! :)
1

Ostatni komentarz: Olastylessuper profil

Dlaczego ruch jest ważny?

Bądź sobą! | 15.09.2015, 17:38 przez Redakcja
Wiele z nas ma problemy z aktywnością fizyczną. Na swoim przykładzie pamiętam jak to było w czasach liceum i gimnazjum, gdy nie chciałam ćwiczyć na WF-ie. Pamiętaj jednak, że warto poświęcić czas i wysiłek na to, aby poruszać się i zrobić dziennie kilka przykładów! W tym wpisie postaram się wytłumaczyć Ci, dlaczego jest to takie ważne! :) 
5

Ostatni komentarz: Olastylessuper profil

10 porad dla nastolatki!

Bądź sobą! | 18.08.2015, 21:33 przez Redakcja
Hej! Chciałabym Was zaprosić do czytania moich wpisów na blogu, które mam nadzieję będą się pojawiać regularnie. Jaka będzie tematyka? Postaram się pisać na temat nowinek ze świata mody, filmów, piosenek i tak dalej :) Dodatkowo chcę skupić się na wpisach, które pomogą moim młodszym koleżankom w poznaniu własnego ja! Zapraszam!
5

Ostatni komentarz: juliastylesDzięki bardzo pomogło ps wbijać tez na mojego bloga xd