Zamknij
 

QUIZ

Jesteś prawdziwą kinomaniaczką? Sprawdź się w filmowym quizie z minimalistycznymi plakatami! 

ROZWIĄŻ QUIZ


  O stronie

Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Na naszej stronie możesz dodawać stylizacje swoich ubrań. Ubieranki.eu to także najlepsze bajki dla dzieci oraz dla młodzieży. Ponadto znajdziesz u nas: kolorowanki, piosenki i blogi - wszystko, aby Twój dzień zawsze był ciekawy i inspirujący!

Wróć do listy haseł
  Encyklopedia

Truskawkowe ciasto
Truskawkowe ciasto
01.09.2015, 18:01, odsłon: 1 709
Lubisz ciastka i pyszne torciki? Ten serial jest stworzony dla Ciebie. Poznaj losy dziewczynki zwanej Truskawkowym Ciastem!

Truskawkowe Ciasto to głowna bohaterka serialu o tej samej nazwie. Nazywana zdrobniale przez przyjaciół, Truskawka jest dziewczyną, która tętni życiem. Jest prełna radości i dzieli się nią z najbliższymi. W krótkich odcinkach dziewczynka wraz ze swoimi znajomymi zmaga się z różnymi wyzwaniami. Najczęściej musza przygotować przyjęcie na specjalne okazje takie jak przyjęcia urodzinowe, święta i wyprawy!

Główni bohaterzy:

  • Truskawkowe ciastko - Zawsze pomaga swoim przyjaciołom. Ma dwa zwierzątka w domu: kotka Kremówkę oraz psa Keksika. Truskawka ma rude włosy i piwne oczy. Nosi bluzkę w kolorach truskawki i bladoróżnowy kapelusik w truskawki. 
  • Imbirka - Pierwsza przyjaciółka Truskawki. Jest bardzo mądra i potrafi budować różne maszyny. Ma czare włosy uwiązane w dwie kitki i brązowe oczy. Ma wiewiórkę o imieniu Czesko.
  • Pomarańczka - Dziewczyna jest bardzo nieśmiała. Jedna z najlepszych przyjaciółek Truskawki, która kocha żółte kolorki. Jej zwierzątkiem jest pomarańczowy motyl Marmoladka. 

Poznaj wszystkich bohaterów Truskawkowego Ciasta na Ubieranka.pl! Zagraj w gry i ubieranki z Truskawką w roli głównej!

Księżniczka z Krainy Lodu jest świetna jeżeli chodzi o przebieranki....
1 412 odsłon
Dziewczyny z popularnej bajki wzięły się za gotowanie!
1 961 odsłon