Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Drapieżny kocur
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 646
Mała baletnica
Średnia ocena: 4.89
Grano razy: 1519
Podróż statkiem
Średnia ocena: 4.80
Grano razy: 1818
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester UnitedBig Farm
Pozdrów kogoś: roksa55552: Lubie łańcuszki powysyłajcie jeśli znacie na mój profilpalolinka: w w w. s k a r b n i ca - m y s l i. b l o g. pl Zapraszamm!agusiak777: Hej użytkowniczki. Miłego dnia! Żebyście się częściej logowały! :-)oliwiaa918: Organizuje ktoś jakiś konkurs?oliwiaa918: Heej :) Zapraszam do mnie :) Pozostawcie po sobie ślad-odwdzięczę się :3

1) Drapieżny kocur

Drapieżny kocur zaprasza Cię do zabawy. Specjalnie dla Ciebie przygotował serie ciekawych gier. Przekonaj się co Cię czeka!
Zagrano razy: 647Ocena: 5.00 (6 głosów)
Drapieżny kocur

2) Pokój Howleen Wolf

Przez pokój Howleen Wolf prawdopodobnie przeszło tornado.. Tylko spójrz, ile rzeczy nie znajduje się na swoim miejscu. Koniecznie temu zaradź i rozpocznij wielkie sprzątanie.
Zagrano razy: 2711Ocena: 3.92 (25 głosów)
Pokój Howleen Wolf

3) Weterynarz w zoo

Zostań weterynarzem i ratuj chore zwierzęta. Jeden ranny zwierzak czeka już na Twoją pomoc. Koniecznie zacznij go leczyć, bo wygląda kiepsko. Spraw, że dzięki Tobie znów wróci do zdrowia.
Zagrano razy: 6701Ocena: 4.24 (123 głosów)
Weterynarz w zoo

4) Wystrzałowy Pou

Pou zaprasza nas do swojej krainy i prosi o pomoc. Naszym zadaniem będzie zadbać o wygląd Pou, zrobić mu kąpiel i sprawć, że będzie czysty i zadowolony.
Zagrano razy: 9035Ocena: 3.98 (86 głosów)
Wystrzałowy Pou

5) Niełatwa kąpiel

Czeka na Ciebie nieznośna dziewczynka, ubrudzona jedzeniem. Twoim zadaniem będzie umyć dziewczynkę, pamiętaj jednak, że to może nie być takie proste.
Zagrano razy: 3881Ocena: 3.57 (28 głosów)
Niełatwa kąpiel

6) Domek z lego

Poznaj prawdziwy świat klocków lego i zbuduj z nich piękny dom. Masz wiele możliwości, dlatego starannie dobieraj każdy szczegół, by dom z lego wyglądał super.
Zagrano razy: 6349Ocena: 4.24 (170 głosów)
Domek z lego

7) Chory konik

Konik miał mały wypadek, przez co jest zupełnie brudny i trochę poraniony. Zabierz go do siebie i pomóż mu! Porządnie go umyj, by znowu był czysty i opatrz jego rany.
Zagrano razy: 4481Ocena: 4.14 (37 głosów)
Chory konik

8) Szybkie pranie

Poznaj idealny sposób na szybkie pranie! Cała sterta ubrań czeka już w kolejce do pralki. Uporządkuj wszystkie brudne ciuszki i włóż jej do pralki, dzięki której będą znowu czyste..
Zagrano razy: 4376Ocena: 3.86 (42 głosów)
Szybkie pranie

9) Królowa Elsa

Królowa Elsa spadnie dziś z nieba, by odwiedzić naszą planetę. Twoim zadaniem będzie stworzyć Elsie idealne miejsce lądowania, które składa się z lodowych kostek. Postaraj się i zdobywaj kolejne poziomy.
Zagrano razy: 6019Ocena: 3.88 (69 głosów)
Królowa Elsa

10) Pomaluj Ralpha

Ralph dziwnie posmutniał, to pewnie dlatego, że w jego życiu brakuje kolorów! By temu zaradzić, pokoloruj Ralpha, by wyglądał na bardziej zadowolonego!
Zagrano razy: 3645Ocena: 3.47 (17 głosów)
Pomaluj Ralpha
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.