Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Big Farm
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Afrykańska para
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 595
Słoneczne wakacje
Średnia ocena: 4.62
Grano razy: 4036
Ubrań co nie miara
Średnia ocena: 4.60
Grano razy: 2079
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester UnitedBig Farm
Pozdrów kogoś: roksa55552: Lubie łańcuszki powysyłajcie jeśli znacie na mój profilpalolinka: w w w. s k a r b n i ca - m y s l i. b l o g. pl Zapraszamm!agusiak777: Hej użytkowniczki. Miłego dnia! Żebyście się częściej logowały! :-)oliwiaa918: Organizuje ktoś jakiś konkurs?oliwiaa918: Heej :) Zapraszam do mnie :) Pozostawcie po sobie ślad-odwdzięczę się :3

1) Pokój Howleen Wolf

Przez pokój Howleen Wolf prawdopodobnie przeszło tornado.. Tylko spójrz, ile rzeczy nie znajduje się na swoim miejscu. Koniecznie temu zaradź i rozpocznij wielkie sprzątanie.
Zagrano razy: 2632Ocena: 3.92 (25 głosów)
Pokój Howleen Wolf

2) Weterynarz w zoo

Zostań weterynarzem i ratuj chore zwierzęta. Jeden ranny zwierzak czeka już na Twoją pomoc. Koniecznie zacznij go leczyć, bo wygląda kiepsko. Spraw, że dzięki Tobie znów wróci do zdrowia.
Zagrano razy: 6575Ocena: 4.24 (123 głosów)
Weterynarz w zoo

3) Wystrzałowy Pou

Pou zaprasza nas do swojej krainy i prosi o pomoc. Naszym zadaniem będzie zadbać o wygląd Pou, zrobić mu kąpiel i sprawć, że będzie czysty i zadowolony.
Zagrano razy: 8882Ocena: 3.95 (84 głosów)
Wystrzałowy Pou

4) Niełatwa kąpiel

Czeka na Ciebie nieznośna dziewczynka, ubrudzona jedzeniem. Twoim zadaniem będzie umyć dziewczynkę, pamiętaj jednak, że to może nie być takie proste.
Zagrano razy: 3805Ocena: 3.57 (28 głosów)
Niełatwa kąpiel

5) Domek z lego

Poznaj prawdziwy świat klocków lego i zbuduj z nich piękny dom. Masz wiele możliwości, dlatego starannie dobieraj każdy szczegół, by dom z lego wyglądał super.
Zagrano razy: 6263Ocena: 4.23 (169 głosów)
Domek z lego

6) Chory konik

Konik miał mały wypadek, przez co jest zupełnie brudny i trochę poraniony. Zabierz go do siebie i pomóż mu! Porządnie go umyj, by znowu był czysty i opatrz jego rany.
Zagrano razy: 4415Ocena: 4.14 (37 głosów)
Chory konik

7) Szybkie pranie

Poznaj idealny sposób na szybkie pranie! Cała sterta ubrań czeka już w kolejce do pralki. Uporządkuj wszystkie brudne ciuszki i włóż jej do pralki, dzięki której będą znowu czyste..
Zagrano razy: 4314Ocena: 3.86 (42 głosów)
Szybkie pranie

8) Królowa Elsa

Królowa Elsa spadnie dziś z nieba, by odwiedzić naszą planetę. Twoim zadaniem będzie stworzyć Elsie idealne miejsce lądowania, które składa się z lodowych kostek. Postaraj się i zdobywaj kolejne poziomy.
Zagrano razy: 5907Ocena: 3.93 (68 głosów)
Królowa Elsa

9) Pomaluj Ralpha

Ralph dziwnie posmutniał, to pewnie dlatego, że w jego życiu brakuje kolorów! By temu zaradzić, pokoloruj Ralpha, by wyglądał na bardziej zadowolonego!
Zagrano razy: 3615Ocena: 3.47 (17 głosów)
Pomaluj Ralpha

10) Mała Emily

Mała Emily została dziś sama w swoim pokoju.. Dziewczynka jest za mała, że zająć sie sobą, dlatego dotrzymaj jej towarzystwa, pobaw się z nią i spraw, że nie będzie płakać!
Zagrano razy: 5136Ocena: 3.85 (68 głosów)
Mała Emily
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.