Gierki, Gry dla Dzieci

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Czarna Biżuteria
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 565
Magiczne stworzenie
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 596
Kolorowa wróżka
Średnia ocena: 4.71
Grano razy: 767
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United

Pozdrów kogoś: piesio01: Macie fajne gry?Piszcie na moim profilu.(Ale piszcie makijaże czy coś w tym stylu).mufinkax3: Czeeść ;3 odwiedzać profil ! <3mufinkax3: Cześć ; 3 POZDRAWIAM mojego psa : ) macie jakieś fajne gry ? piszczcie mi na PROFFILU ;3piesio01: Pozdrawiam wszystkich.Lubicie zwierzęta?Piszcie na moim profilu nazwy tych zwierząt.:):)izza112: Pozdrawiam wszystkich użytkowników ubieranek:)zapraszam na mój profil :**

1) Weterynarz w zoo

Zostań weterynarzem i ratuj chore zwierzęta. Jeden ranny zwierzak czeka już na Twoją pomoc. Koniecznie zacznij go leczyć, bo wygląda kiepsko. Spraw, że dzięki Tobie znów wróci do zdrowia.
Zagrano razy: 4132Ocena: 4.21 (86 głosów)
Weterynarz w zoo

2) Wystrzałowy Pou

Pou zaprasza nas do swojej krainy i prosi o pomoc. Naszym zadaniem będzie zadbać o wygląd Pou, zrobić mu kąpiel i sprawć, że będzie czysty i zadowolony.
Zagrano razy: 5472Ocena: 3.83 (64 głosów)
Wystrzałowy Pou

3) Niełatwa kąpiel

Czeka na Ciebie nieznośna dziewczynka, ubrudzona jedzeniem. Twoim zadaniem będzie umyć dziewczynkę, pamiętaj jednak, że to może nie być takie proste.
Zagrano razy: 2669Ocena: 4.11 (18 głosów)
Niełatwa kąpiel

4) Domek z lego

Poznaj prawdziwy świat klocków lego i zbuduj z nich piękny dom. Masz wiele możliwości, dlatego starannie dobieraj każdy szczegół, by dom z lego wyglądał super.
Zagrano razy: 4397Ocena: 4.48 (101 głosów)
Domek z lego

5) Chory konik

Konik miał mały wypadek, przez co jest zupełnie brudny i trochę poraniony. Zabierz go do siebie i pomóż mu! Porządnie go umyj, by znowu był czysty i opatrz jego rany.
Zagrano razy: 3288Ocena: 4.18 (33 głosów)
Chory konik

6) Szybkie pranie

Poznaj idealny sposób na szybkie pranie! Cała sterta ubrań czeka już w kolejce do pralki. Uporządkuj wszystkie brudne ciuszki i włóż jej do pralki, dzięki której będą znowu czyste..
Zagrano razy: 3410Ocena: 3.94 (34 głosów)
Szybkie pranie

7) Królowa Elsa

Królowa Elsa spadnie dziś z nieba, by odwiedzić naszą planetę. Twoim zadaniem będzie stworzyć Elsie idealne miejsce lądowania, które składa się z lodowych kostek. Postaraj się i zdobywaj kolejne poziomy.
Zagrano razy: 4256Ocena: 3.87 (38 głosów)
Królowa Elsa

8) Pomaluj Ralpha

Ralph dziwnie posmutniał, to pewnie dlatego, że w jego życiu brakuje kolorów! By temu zaradzić, pokoloruj Ralpha, by wyglądał na bardziej zadowolonego!
Zagrano razy: 2992Ocena: 3.53 (15 głosów)
Pomaluj Ralpha

9) Mała Emily

Mała Emily została dziś sama w swoim pokoju.. Dziewczynka jest za mała, że zająć sie sobą, dlatego dotrzymaj jej towarzystwa, pobaw się z nią i spraw, że nie będzie płakać!
Zagrano razy: 4143Ocena: 3.89 (61 głosów)
Mała Emily

10) Konik w labiryncie

Samotny konik błądzi w labiryncie.. Pomóż mu uzbierać wszystkie podkowy oraz ocal go przed przeszkodami, by mógł przejść do kolejnego, bardziej skomplikowanego poziomu gry!
Zagrano razy: 2254Ocena: 3.89 (36 głosów)
Konik w labiryncie
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.