Zamknij
 

QUIZ

Jak dobrze znasz piosenki One Direction? Sprawdź się już teraz! 

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
10
Comeback and Otwieramy z Aliexpress Wrzesień I.
Comeback and Otwieramy z Aliexpress Wrzesień I.
21.09.2016, 16:49, odsłon: 3 574
Powrót na bloga oraz recenzja zakupionej przeze mnie rzeczy na aliexpress. 

 

 

Hej Dziewczyny!Dzisiaj pojawi się kolejny wpis z serii „*Otwieramy z Aliexpress*”. Szczerze powiem, że wczoraj zamówiłam kilka rzeczy i już nie mogę się doczekać, żeby wam je pokazać :P W dalszym ciągu zamawiam z Aliexpress mnóstwo rzeczy i stało się to już moim [chyba] hobby :D

*Etui na telefon*

To etui do część do prezentu dla mojej 12 letniej kuzynki na urodziny, które ma w październiku. Może uda mi się zrobić notkę gdy skompletuję całościowo prezent aby pokazać Wam tutaj co Faustynka dostanie ode mnie i Filipa :)
 

Etui zamówiłam 25 sierpnia  2016 roku, a dotarło do mnie dzisiaj. Czas oczekiwania? Mniej niż miesiąc – jak na Aliexpress bardzo dobry wynik :D Kosztowało mnie: 3,65 w przeliczeniu na złotówki.

 

Etui przyszło zapakowane w kopertę. Duży plus za to, że koperta była  kopertą bąbelkową.  Jest to bardzo dobra opcja aby produkt podczas podróży się nie uszkodził :P
 

 

Po wyjęciu z koperty zobaczyłam, że etui zostało również, zapakowane w folię. Niestety nie wyciągnęłam go z tej foli, ponieważ tak jak pisałam wcześniej planuję etui dołożyć jako część prezentu dla mojej kuzynki. 

Link -> https://pl.al(...)9.dUTplL

Moja opinia: Szczerze? Jestem bardzo mile zaskoczona. Obudowa wygląda tak samo jak na aukcji. Wygląda na mocną, więc nie powinna się rozwalić przy pierwszym upadku telefonu. Wykonana jest z plastiku. Oceniam ją na 10/10 . 

Pozdrawiam i życzę miłej środy :*

Komentarze
Ostatnie komentarze:
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować