Zamknij
 

QUIZ

Sprawdź swój wzrok w quzie! Czy jesteś w stanie odczytać cyfry na obrazkach?

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
-
Aliexpress - Otwieramy - Wrzesień II.
Aliexpress - Otwieramy - Wrzesień II.
28.09.2016, 16:32, odsłon: 2 807
Recenzja zakupionej rzeczy na Aliexpress. 

 

 

Hej! :* 
 
Jak tam u Was? Za oknami złota polska jesień czy może bliżej zimy? U mnie słoneczko. Owszem rano jest zimno, ale za to później – słoneczko i ciepełko. Taką jesień to ja lubię :D 
 
Chciałabym Wam dzisiaj pokazać moją kolejną zdobycz ze słynnego *Aliexpress*. Nie jest do końca moja zdobycz, ponieważ jest to kolejna część prezentu urodzinowego dla mojej 12 letniej kuzynki, ale zakupiona przeze mnie. 
 
Dla Fafki mamy już: płyn do kąpieli, błyszczyk, etui na telefon, torebkę. Planujemy dokupić jej jeszcze coś do ubrania ;)
 
A wracając do sedna sprawy… 
 
*Torebka*
 
Torebka została przeze mnie zamówiona *30 sierpnia 2016 roku*. Listonosz przyniósł ją do mnie *29 września 2016*. Szła więc do mnie cały miesiąc. Jak na aliexpress nie jest źle :)
Została zapakowana we foliową kopertę – jak widać na poniższych zdjęciach. 
 

Po rozpakowaniu koperty moim oczom ukazała się torebka zapakowana w specjalną folię ochronną, na której była nalepka z modelem i kolorem torebki. 

W przeliczeniu na złotówki torebka kosztowała mnie *12 zł, 73 gr*. Wydaję mi się, że cena okej, patrząc na ceny takich torebek w sklepach czy marketach chińskich, które pewnie wynosiłyby około *20 zł/25 zł*. 
 
 
 
 
Całusy i do następnego wpisu! 

Karina :*
 
Komentarze
Brak komentarzy.
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować