Zamknij
 

QUIZ

Oglądałaś bajkę W głowie się nie mieści? Sprawdź się w ciekawym quizie na temat filmu animowanego!

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
-
Shopping 26.09-01.10
Shopping 26.09-01.10
03.10.2016, 16:05, odsłon: 1 048
Pokazanie Wam rzeczy, które udało mi się kupić w tygodniu od 26 września do  1 października :)

 

 

Cześć :*
 
Witamy się już w październiku :P U mnie od rana na dworze deszcz, nie zbyt ciepło :( Mam nadzieję, że pojawi się nam jeszcze nasza "piękna, polska złota jesień" :) 
 
W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam pokazać co udało mi się zakupić w tygodniu od *26 września do 1 października 2016 roku*
 
Nie jest to zbyt dużo różnorodnych produktów, ale zawsze coś. Postanowiłam, że takie właśnie wpisy będą się u mnie pojawiać co tydzień. Chyba, że się okaże, że akurat w danym tygodniu nic nie udało mi się zakupić. 
 
Zaczynamy! :D 
 
1.  Portfel damski. 
 

W moim dotychczasowym portfelu padł zamek, więc trzeba było zainwestować w nowy. Swój nowy portfel zakupiłam w *sklepie chińskim* za *25 zł*.

 

2. Skarpetki.

Uwielbiam przynajmniej raz na dwa miesiące zakupić na *Aliexpress* skarpetki, majtki itp. Te skarpeciory kosztowały  *1,90 zł*. Ale mają bardzo fajny nadruk na sobie i super się noszą.

3. Torebka (część prezentu dla Faustyny na urodziny).

Jak już pisałam we wcześniejszej recenzji torebka jest dla mojej kuzynki na urodziny i kosztowała  *12,73* - również Aliexpress.

 

4. Zegarek *Daniel Wellington*Zegarek dostałam w prezencie od mojego Filipa. Muszę przyznać, że jest piękny. Super wygląda na ręce i myślę, że to będzie jedna z moich ulubionych części biżuterii. 

 

 

Pozdrawiam i do następnego wpisu :*

Komentarze
Brak komentarzy.
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować