Zamknij
 

QUIZ

Lubisz oglądać filmy i bajki z superbohaterami w roli głównej? Jeżeli tak to właśnie ten quiz sprawdzi Twoją znajomość fikcyjnych herosów!

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
-
Wspomnienie lata
Wspomnienie lata
25.09.2016, 13:16, odsłon: 3 587
No i o to jestem. Czy na dobre ? nie wiem. Trochę się u mnie dzieję. Aż za dużo mogłabym rzec. W sumie,to jest więcej dobrych dni niż tych złych. W pracy mam fajne koleżanki,facet nie broi :p mam się do kogo przytulać i jest git. Od czego by tu zacząć. Na pewno od tego,że piszę z pustym żołądkiem :P śniadanie się robi tzn ja robię podczas pisania :P No więc gdzie byłam jak mnie nie było ? tu i tam :) 
 
Zacznę od tego,góry,przepiękne widoki,mój K i ja wchodzący na szczyt. Barania Góra. 
 
 
 
Powiem tak byłam dość posrana zważywszy,że mam lęk wysokości a wlazłam na dosyć wysoki punkt widokowy :P 
Potem była Istebna Trójstyk granic.
 
 
 
No i Czeski Cieszyn
 
 
Choć czuje się świetnie. Zważywszy,że pokonuje swoje słabości a dodam,że kondycję mam słabszą od babci z balkonikiem o czym mi przypomniały moje zakwasy na drugi dzień. Lecz nie dałam za wygraną i jakiś czas później pojechaliśmy by wejść na  najwyższy szczyt w grupie górskiej Beskidu Śląskiego Skrzyczne. 
 
 
 
Miałam okazję jechać kolejką,ale tam też panikowałam strasznie. o.o aż nie mogłam robić zdjęć z tego strachu. Modliłam się by tylko zjechać na dół :P 
 
 
 
W sumie to powinnam pisać po kolei co było i jak,ale podczas pisania co chwilę mi się coś przypomina. Będąc w Wiśle nie mogłam przecież nie odwiedzić skoczni Adama Małysza :D w Malince.  Facet wtedy mój sam zjechał kolejką. I trochę nie wiedział,że aparat trzyma się ciągle w tej samej pozycji i dlatego obraz jest obrócony :P 
 
 
Na prawdę wiele się odwiedziło tego roku :) 
 
Również byłam w skansensie w  Katowicach. Stare domostwa głownie z Istebnej z drewna. Takie wiecie miejsce w,którym pokazane były wnętrza domów starych wsi. Katowice też kiedyś były wsią. Był nawet domek sołtysa Katowic.
 
 
http://b1.pi(...)_big.jpg" style="width: 500px; height: 389px;" />
 
 
Było tam dużo interaktywnych rzeczy. Do tego skansenu można powiedzieć 21 wiek trafił :) 
 
Była tam wirtualna szafa. W niej można sobie zrobić zdjęcie w ubraniach z epoki. 
 
 
Byłam także w Zawoi,ale pogoda była fatalna. 
 
 
Byłam z K nawet w ośrodku kolonijnym,w którym parę lat temu miał zaszczyt być :) a po tylu latach wrócił tam ze mną :) 
 
 
 
http://b4.pi(...)9688.jpg" style="height: 420px; width: 560px;" />
 
Pogoda była tak fatalna,że nie wiele zrobiliśmy. Byliśmy na jakimś kiermaszu,festynie,jarmarku gdzie potem przeszło stado owiec. Prawie się o mnie obijały :P Potem poszliśmy do Lewiatana i zjedliśmy spore uda z kurczaka za 8 zł za 3 uda :D niezły ,,dil'' ;) potem stwierdziliśmy,że wrócimy tam za rok by się bardziej rozejrzeć i pozwiedzać. Planujemy wspiąć się na diablak ;) najwyższy szczyt masywu Babiej Góry w Paśmie Babiogórskim należącym do Beskidu Żywieckiego.
 
 
 
W sumie byłam też w Żywcu przy tym sławnym jeziorze Żywieckim :) 
 
 
 
w sumie ze Skrzywczne też go było widać :) 
 
W tym samym dniu kiedy byłam w Zawoi potem zajechałam do Wadowic tam gdzie kiedyś mieszkał Jan Paweł 2 :) i zajadałam się kremówkami papieskimi :)
 
 
 
 
 
 
Pogoda nie dopisywała,ale w dobrym towarzystwie zawsze można miło spędzić czas :) 
 
,, W towarzystwie odpowiedniego człowieka możesz odbyć podróż dookoła świata,a będzie Ci się zdawało,że wszystko to trwa jedną chwilę. W pojedynkę jedynie wleczesz się przez świat,nawet jeśli jedziesz ekspresem albo lecisz samolotem '' 
 
-Sándor Márai
 
 
 
 
 
 
 
http://b2.pi(...)ogo8.png" style="width: 600px; height: 200px;" />
 
* PS. linki do Youtube możecie wkleić w pasek strony www. nie chcę mi się robić hiper łącza. A tam są filmy,które robiłam w podróży. Trochę śmiechu jest bo czasem gadam tam głupoty. Warto obejżeć. ;) 
Komentarze
Ostatnie komentarze:
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować