Zamknij
 

QUIZ

6 grudnia to czas, gdy Święty Mikołaj obdarowuje wszystkich prezentami! Wiesz wszystko na temat Świętego? :)

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
10
Świąteczny klimat!
Świąteczny klimat!
Inne | 15.12.2015, 21:43, odsłon: 1 929
Hej! W tym wpisie napiszę kilka słów na temat świątecznego nastroju. Nie zabraknie najlepszych piosenek na święta! :)

Święta coraz bliżej! Pewnie tak samo jak ja kochacie okres Bożego Narodzenia. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy czas w roku, który posiada niesamowity klimat. Nawet śnieg nie przeszkodzi nam, by spędzić czas z rodziną, pośpiewać kolędy i cieszyć sięupragnionymi prezentami pod choinką :)

Magia świąt sprawia, że cała otoczka świąt nabiera magicznej aury, która towarzyszy nam już od połowy listopada aż do końca roku. W listopadzie tą atmosferę budują oczywiście centra handlowe, gdzie do przyozdobionych sklepów przygrywają nam świąteczne piosenki. Szczerze powiem, że nie lubię spędzać kilku godzin w takich miejscach, tak w okresie przedświątecznym mogłabym tak spacerować godzinami. Pamiętam również sklepik w Disneylandzie pod Paryżem, który oferował świąteczne maskotki i bombki przez cały rok! Zakochałam się w tym sklepiku. Magia bajek + święta!

Mimo to najbardziej polecam Wam spacer po jarmarkach! Moim marzeniem jest wyjechać do takiego świątecznego jarmarku do Wiednia lub Drezna. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie poniżej, by stwierdzić, że wygląda to magicznie!

Mam w planach pojechać do Krakowa lub Wrocławia na świąteczny jarmark. Zobaczymy co z tego wyniknie :)

Teraz przedstawię Wam trzy najciekawsze i najlepsze według mnie piosenki, które idealnie wprawią nas w świąteczny nastrój. A co z prawdziwymi kolędami? Te oczywiście zaśpiewam podczas pasterki!

Wham - Last Christmas

 

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

 

Dean Martin - Let it Snow!

Podobały Wam się piosenki? Jeżeli tak to zobacz w dziale ubieranki lub gry dla dziewczyn ciekawe gry w klimacie świąt! Dodatkowo dla znawców czeka w dziale quiz 15 pytań związanych ze świętym Mikołajem i kilkanaście quizów "Co wolisz!" :)

Komentarze
Ostatnie komentarze:
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować