Zamknij
 

QUIZ

W jaki sposób czeszesz włosy? Sprawdź się w roli stylistki i odpowiedz na wszystkie pytania!

ROZWIĄŻ QUIZ

  Nick: Redakcja
  Dołączył/a: 09.03.2015 (ostatnio online: 30.09 o 20:49)
  Imię i nazwisko: Karolina ubieranki.eu
  Wiek: 30
  Płeć: Kobieta
  Miasto: Warszawa
Średnia ocena czytelników:
10
Szał quizowania!
Szał quizowania!
Nowości na stronie | 11.07.2015, 18:17, odsłon: 2 600
Hej! Dzisiaj na naszej stronie pojawiła się nowa kategoria! Rozwiązuj tematyczne quizy i stań na pierwszym miejscu w rankingu! Sprawdź swój stan wiedzy i refleks! :)

Quizy!

Wszystkie quizy będą się pojawiać w TYM temacie. Aby przejść do rozwiązywania quizów wystarczy, że naciśniesz przycisk na pasku nawigacyjnym lub w lewej kolumnie. Quizy będą uszeregowane tematycznie w podkategoriach, dzięki czemu od razu przejdziesz do pytań, które Cię interesują i chcesz je rozwiązać.

Quizy

Kliknij w zdjęcie lub tytuł Quizu, by rozpocząć wyzwanie! Na początku ujrzysz krótki opis quizu, gdzie znajdziesz kilka przydatnych informacji takich jak ilość pytań, instrukcja oraz skala ocen. Progi punktowe pozwolą Ci sprawdzić, jak Twoje odpowiedzi przekładają się na stan wiedzy. Myślę, że jednak bez problemu będziesz poprawnie odpowiadać na większość pytań! :) 

kategorie

W każdym quizie znajduje się wyznaczona ilość pytań, na które musisz odpowiedzieć. Forma pytań
i odpowiedzi zamknięte jednokrotnego wyboru. Spośród wszystkich pojawiających się wariantów musisz wybrać jeden, który uważasz za prawidłowy i przejść do następnego pytania. Wystarczy najechać myszką i kliknąć w przycisk "następne". Ilość pozostałych do końca pytań również możesz monitorować na dole. Zastanów się dokładnie nad odpowiedzią ponieważ nie możesz przejść do poprzedniego pytania! 

Gdy ukończysz rozwiązywanie quizu,  na stronie pojawi się rozpiska wszystkich pytań z odpowiedziami, które zaznaczyłaś wraz zsumowaną ilością poprawnych i błędnych odpowiedzi.  Quiz możesz rozwiązać ponownie lub podzielić się swoim wynikiem z innymi użytkowniczkami! Wystarczy tylko, że będziesz zalogowana na stronie. Czas rozwiązywania quizu oraz ilość poprawnych odpowiedzi uplasuje Cię w tabeli wyników. Dasz radę dostać się na sam szczyt? :)

rankingi

Każdy quiz możesz skomentować oraz zaproponować następny zestaw pytań, na które chciałabyś odpowiedzieć. Bajki, seriale, ulubione aktorki, a może moda i styl życia? To już zależy od Ciebie!

Miłego rozwiązywania! :)

Komentarze
Ostatnie komentarze:
Arisa85
09.10.2016, 16:06
Jak wy je dodajecie? W moim profilu widzę możliwość dodania tylko quizu co wolisz, dlaczego?
7tQszmmN
7tQszmmN
23.04.2016, 18:18
This is crstyal clear. Thanks for taking the time!
Olastyles
Ocena materiału:
03.04.2016, 16:48
No fajnie mój jeden już jest. Dzisiaj powinny być jeszcze dwa
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować