Zamknij
 

QUIZ

Oglądasz filmy i bajki? Ten quiz sprawdzi jak wiele postaci z kultowych produkcji jesteś w stanie rozpoznać!

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
10
Szał quizowania!
Szał quizowania!
Nowości na stronie | 11.07.2015, 18:17, odsłon: 2 860
Hej! Dzisiaj na naszej stronie pojawiła się nowa kategoria! Rozwiązuj tematyczne quizy i stań na pierwszym miejscu w rankingu! Sprawdź swój stan wiedzy i refleks! :)

Quizy!

Wszystkie quizy będą się pojawiać w TYM temacie. Aby przejść do rozwiązywania quizów wystarczy, że naciśniesz przycisk na pasku nawigacyjnym lub w lewej kolumnie. Quizy będą uszeregowane tematycznie w podkategoriach, dzięki czemu od razu przejdziesz do pytań, które Cię interesują i chcesz je rozwiązać.

Quizy

Kliknij w zdjęcie lub tytuł Quizu, by rozpocząć wyzwanie! Na początku ujrzysz krótki opis quizu, gdzie znajdziesz kilka przydatnych informacji takich jak ilość pytań, instrukcja oraz skala ocen. Progi punktowe pozwolą Ci sprawdzić, jak Twoje odpowiedzi przekładają się na stan wiedzy. Myślę, że jednak bez problemu będziesz poprawnie odpowiadać na większość pytań! :) 

kategorie

W każdym quizie znajduje się wyznaczona ilość pytań, na które musisz odpowiedzieć. Forma pytań
i odpowiedzi zamknięte jednokrotnego wyboru. Spośród wszystkich pojawiających się wariantów musisz wybrać jeden, który uważasz za prawidłowy i przejść do następnego pytania. Wystarczy najechać myszką i kliknąć w przycisk "następne". Ilość pozostałych do końca pytań również możesz monitorować na dole. Zastanów się dokładnie nad odpowiedzią ponieważ nie możesz przejść do poprzedniego pytania! 

Gdy ukończysz rozwiązywanie quizu,  na stronie pojawi się rozpiska wszystkich pytań z odpowiedziami, które zaznaczyłaś wraz zsumowaną ilością poprawnych i błędnych odpowiedzi.  Quiz możesz rozwiązać ponownie lub podzielić się swoim wynikiem z innymi użytkowniczkami! Wystarczy tylko, że będziesz zalogowana na stronie. Czas rozwiązywania quizu oraz ilość poprawnych odpowiedzi uplasuje Cię w tabeli wyników. Dasz radę dostać się na sam szczyt? :)

rankingi

Każdy quiz możesz skomentować oraz zaproponować następny zestaw pytań, na które chciałabyś odpowiedzieć. Bajki, seriale, ulubione aktorki, a może moda i styl życia? To już zależy od Ciebie!

Miłego rozwiązywania! :)

Komentarze
Ostatnie komentarze:
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować