Zamknij
 

QUIZ

Każda z nas kocha zwierzątka. Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź jak wiele wiesz na temat świata zwierząt.

ROZWIĄŻ QUIZ

Średnia ocena czytelników:
-
Poznaj ranking stylizacji i zdobywaj złote medale!
Poznaj ranking stylizacji i zdobywaj złote medale!
Nowości na stronie | 16.07.2015, 21:08, odsłon: 2 989
Cześć! Od dzisiaj Twój każdy komentarz, dodana stylizacja oraz oceny mają znaczenie! Twoje działania na Ubieranka.pl mogą przerodzić się w medale i punkty, które zdobywa każda aktywna użytkowniczka strony. Dasz radę stanąć na podium i stać się modowym guru?

Ranking Stylizacji

Rankingi na naszej stronie są formą wyróżnienia najbardziej aktywnych użytkowniczek, które korzystają z naszej strony garściami. Chcemy wyróżnić wszystkie użytkowniczki za to, że chcą razem z nami spędzać czas i przede wszystkim dobrze się bawić! Zdobywaj popularność i nagrody za zajmowanie pierwszych miejsc! Poniżej opisane zostaną wszystkie rankingi, które znajdziesz na naszej stronie. Jesteś gotowa? To zaczynamy!

Pierwsze rankingi możesz dostrzec na stronie głównej. My jednak skupimy się na specjalnym dziale, gdzie znajdują się wszystkie rankingi. Aby ujrzeć wszystkie rankingi, wystarczy kliknąć w przycisk "Rankingi" w górnym pasku nawigacyjnym.

rankingi

Twoim oczom ukazała się masa różnych tabelek z punktami i użytkowniczkami! Niezły bałagan, co? Na szczęście to tylko pozory! Zaczniemy po kolei od rankingów, które mogłaś ujrzeć na stronie głównej. W dziale rankingi znajdują się w tym samym miejscu - po lewej stronie.

Pamiętaj, że przy każdym rankingu znajduje się pytajnik. Najeżdżając na niego kursorem możesz dowiedzieć się więcej na temat tabelki.

---

opcje

Pierwszy ranking skupia się na najlepszych stylizacjach, które zostały dodane w ciągu dnia. Pamiętaj, że to redakcja Ubieranka.pl codziennie wybiera najciekawsze stylizacje i przyznaje medale dla najciekawszych kreacji, które publikują użytkowniczki. W ciągu jednego dnia przydzielamy trzy medale: Złoty, srebrny i brązowy. Jeżeli dana stylizacja jest bardzo popularna przez kilka dni to również ma szansę kolejny raz otrzymać medal. 

---

złote medale

Ranking olimpijski zgodnie z tytułem wzorowany jest na klasyfikacji medalowej, którą mamy okazję obejrzeć podczas igrzysk olimpijskich. Klasyfikacja przestawia użytkowniczki, które zyskały najwięcej medali za publikowane stylizacje. Pamiętaj, że złoty medal ma największą wartość. Nawet jeżeli jedna użytkowniczka ma więcej srebrnych medali to i tak przewaga nawet jednego złotego medalu ma znaczenie.

---

Stylizacja dnia

Wyszczególniamy tutaj wszystkie aktywne użytkowniczki, które lubią wyrażać swoje zdanie i z chęcią komentują nowe stylizacje, gry i ubieranki na naszej stronie. Nie boją się nawiązywać nowych znajomości i potrafią napisać kilka ciepłych słów na temat innej użytkowniczki. 

---

nagrody

Miesięczne rankingi zestawiają wyniki użytkowniczek, jakie uzyskały w ciągu jednego miesiąca.  Miesięczne rankingi zostały podzielone na:

Skupmy się na jednym z powyższych rankingów. Pierwsze trzy miejsca (podium) zostały wyróżnione. Dalsze miejsca dostępne są do wglądu po kliknięciu w przycisk "zobacz pełne zestawienie". Ilość medali, ich kolor oraz aktywność na stronie Ubieranka.pl zostaje przeliczona na punkty według których ustalane są miejsca w rankingu. Tuż obok numerku znajdują się ikonki takie jak strzałki i gwiazdki. Gwiazdka oznacza nową osobę, która pojawiła się w rankingu. Strzałka skierowana w górę oznacza awans względem poprzedniego rankingu (w tym wypadku miesiąca), a strzałka w dół spadek.

najlepsze stylistki

---

stylistki

Ranking ten działa tak samo jak miesięczny. Największą różnicą jest to, że zlicza punkty cały czas! W ten sposób możesz zobaczyć użytkowniczki, które od kilku miesięcy, a czasami nawet lat są z nami i pozostają aktywne. W tej chwili najbardziej aktywne użytkowniczki są w stanie zdobyć ponad 10.000 punktów! Wierzymy, że i Ty to potrafisz i pokażesz nam w następnych tygodniach swoje zaangażowanie. Na pewno poskutkuje to awansem w rankingach i zdobyciem medali! :)

Również w rankingach wszech czasów znajdziesz trzy osobne tabelki:

Punkty przydzielana są za każdą aktywność na stronie. Dodawaj komentarze, wpisy na blogi, graj w ubieranki i oceniaj. Publikuj stylizacje i zdjęcia w swojej galerii, zapraszaj znajomych i przede wszystkim baw się jak najlepiej na Ubieranka.pl!

moda

 

---

Pamiętaj, że stylizacje możesz publikować z dowolnej gry i ubieranki, która znajduje się na naszej stronie. Wybierz jedną z ciekawych kategorii lub skorzystaj z przycisku "Losuj", aby spróbować szczęścia i na chybił trafił znaleźć ciekawą ubierankę. 

Gdy już znajdziesz odpowiednia grę to uruchom swoją wyobraźnię i stwórz fenomenalną kreację! Na samym końcu opublikuj zdjęcie swojej stylizacji. Jak to zrobić? Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się, jak opublikować screenshot.

 

To wszystko! Życzymy Wam samych złotych medali!

Komentarze
Ostatnie komentarze:
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować