Zamknij
 

QUIZ

Quiz dla fanek serialu My Little Pony! Jak wiele wiesz na temat pięknych kucyków? Sprawdź już teraz!

ROZWIĄŻ QUIZ

Zamknij
Trwa ładowanie kolorowanki. Dzięki reklamom kolorujesz za darmo.
Reklama zniknie za 00:45

Kolorowanki

Dział kolorowanki zawiera blisko 50 kategorii, w których znajdziesz swoich ulubionych bohaterów z bajek i kreskówek! Najpopularniejsze postacie takie jak Shrek, Barbie lub Violetta otrzymały swoje własne kategorie. Kolejne bajki i seriale uszeregowaliœmy alfabetycznie tak, aby wszystkie kolorowanki dla dziewczynek były w Twoim zasięgu.
Średnia ocena graczy:
-

Bratz #16

Bratz #16
Dodano: 31 marca 2016 przez MGA Entertainment

Odsłon: 1 408

Opis kolorowanki:

W adidasach

Bratz to seria zabawek, lalek wraz z akcesoriami produkowana od 2001 przez kalifornijską firmę MGA Entertainment. Pierwsze cztery lalki, 10-calowe Cloe, Jade, Sasha, i Yasmin były nastolatkami. Początkowo lalki spotkały się z chłodnym przyjęciem rynku, ale zainteresowanie lalkami wzrosło po świętach Bożego Narodzenia, w pierwszych pięciu latach na sprzedano 125 milionów sztuk Bratzów. W 2006 wyroby MGA Entertainment zdobyły 40% rynku na tzw. fashion dolls, pozostałe 60% należy do lalki Barbie. W 2002 roku seria lalek została uhonorowana w Wielkiej Brytanii tutyłem zabawki roku według wyboru konsumentów UK People’s Choice Toy of the Year Award.
 
Podobnie jak w przypadku lalek Barbie, zrealizowano szereg filmów z Bratzami w rolach głównych, nagrano także kilka płyt firmowanych przez te lalki.

WYŚLIJ RAPORT

Zobacz także

Komentarze
Brak komentarzy.
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować