Zamknij
 

QUIZ

Odpowiedz na kilka pytań związanych z piękną historią dwunastolatki, która mimo choroby nie traci pozytywnego nastawienia do świata.

ROZWIĄŻ QUIZ

Zamknij
Trwa ładowanie kolorowanki. Dzięki reklamom kolorujesz za darmo.
Reklama zniknie za 00:45

Kolorowanki

Dział kolorowanki zawiera blisko 50 kategorii, w których znajdziesz swoich ulubionych bohaterów z bajek i kreskówek! Najpopularniejsze postacie takie jak Shrek, Barbie lub Violetta otrzymały swoje własne kategorie. Kolejne bajki i seriale uszeregowaliœmy alfabetycznie tak, aby wszystkie kolorowanki dla dziewczynek były w Twoim zasięgu.
Średnia ocena graczy:
-

Bratz #31

Bratz #31
Dodano: 2 kwietnia 2016 przez MGA Entertainment

Odsłon: 1 810

Opis kolorowanki:

Sukienka

Bratz to seria zabawek, lalek wraz z akcesoriami produkowana od 2001 przez kalifornijską firmę MGA Entertainment. Pierwsze cztery lalki, 10-calowe Cloe, Jade, Sasha, i Yasmin były nastolatkami. Początkowo lalki spotkały się z chłodnym przyjęciem rynku, ale zainteresowanie lalkami wzrosło po świętach Bożego Narodzenia, w pierwszych pięciu latach na sprzedano 125 milionów sztuk Bratzów. W 2006 wyroby MGA Entertainment zdobyły 40% rynku na tzw. fashion dolls, pozostałe 60% należy do lalki Barbie. W 2002 roku seria lalek została uhonorowana w Wielkiej Brytanii tutyłem zabawki roku według wyboru konsumentów UK People’s Choice Toy of the Year Award.
 
Podobnie jak w przypadku lalek Barbie, zrealizowano szereg filmów z Bratzami w rolach głównych, nagrano także kilka płyt firmowanych przez te lalki.

WYŚLIJ RAPORT

Zobacz także

Komentarze
Brak komentarzy.
Napisz tutaj swój komentarz:
Aby ocenić materiał, musisz się zalogować