Sławne Osobowości

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Czysta restauracja
Średnia ocena: 4.51
Grano razy: 4915
Połącz zwierzaczki
Średnia ocena: 4.48
Grano razy: 1469002
Stwórz swoją bohat...
Średnia ocena: 4.47
Grano razy: 121649
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United
Pozdrów kogoś: nika: Super jajka na Wielkanoc Wam życzę ;)diancia01: Zdrowych pogodnych świąt Wielkiejnocy diancia01domi099: Hej. Mam pytanie ktoś ogląda Hotel 13 na Nickelodeon ? xd Jak tak to napiszcie na proof :33catarina024: Nie masz co robić zapraszam do mnie, możemy porozmawiać, jestem dostępna 06.04.2014.r 15:00-17:00!moli0999: Jest tu jakiś chłopak, czy same dziewczyny tu siedzą :D

1) Wampirzy koncert

Lady Gaga zorganizowała koncert w bardzo tajemniczej i nieco strasznej stylistyce, a mianowicie to będzie wampirzy koncert! Zatrudniła wielu wizażystów, ale żaden z nich nie spełnił wymagań piosenkarki, dlatego to T spróboj o nią zadbać i spraw, że będzie wyglądać, jak wampirzyca!
Zagrano razy: 3200Ocena: 3.71 (28 głosów)
Wampirzy koncert

2) Pokój Biebera

Justin Bieber dokonał zakupu nowego domu i jeszcze go nie urządził, na pierwszy rzut startuje jego pokój.. Justin jednak nie ma czasu, by go urządzać, dlatego wyznaczył Ciebie, jako pomocnika. Wykaż się swoją inwencją twórczą i udekoruj pokój.
Zagrano razy: 2432Ocena: 3.88 (24 głosów)
Pokój Biebera

3) Kaya Scodelario

Piękna, znana aktorka wybiera się na casting do filmu. Chce zrobić świetne wrażenie na reżyserze, dlatego pomóż jej dopilnować, by wyglądała świetnie. Wybierz dla niej ubrania i dodatki.
Zagrano razy: 17210Ocena: 4.30 (161 głosów)
Kaya Scodelario

4) Amber Heard

Znanej gwieździe jest potrzebny nowy stylista, który zadba o wizerunek pięknej aktorki. Czy to właśnie Ty? Nie czekaj dłużej, zacznij już teraz zmianę wyglądu aktorki.
Zagrano razy: 12639Ocena: 3.74 (91 głosów)
Amber Heard

5) Twarz gwiazdy

Zobacz, jak w rzeczywistości wygląda twarz pewnej gwiazdy.. Nie jest tak piękna, jak na okładkach, ale by wyglądała znacznie lepiej wystarczy, że zrobisz jej kilka maseczek i super makijaż. To będzie gwarancją świetnego wyglądu.
Zagrano razy: 5902Ocena: 3.63 (63 głosów)
Twarz gwiazdy

6) Szalony taniec 1D

Chłopaki z One Direction są już znudzeni wszelkimi próbami do koncertu, więc postanowili się trochę odprężyć. Jest jednak ktoś, kto nie toleruje zabaw na próbie, dlatego musisz być czujna i sprawić, że trener przystojniaków nie zauważy wygłupów.
Zagrano razy: 7591Ocena: 3.76 (140 głosów)
Szalony taniec 1D

7) Przemiana Vanessy Hudgens

Piękna Vanessa ma już dosyć swojego słodkiego wizerunku. Pomożesz jej to zmienić? Specjalnie dla niej wybierz zupełnie nowy styl, fryzurę, makijaż i ubrania, by zmieniła się nie do poznania.
Zagrano razy: 5423Ocena: 4.01 (76 głosów)
Przemiana Vanessy Hudgens

8) Miley na koncert

Miley szykuje się na swój koncert. Potrzebuje jednak Twoich rad dotyczących wyglądu,zaproponuj jej świetny makijaż i make up, by mogła wyglądać oszałamiająco.
Zagrano razy: 7631Ocena: 4.17 (124 głosów)
Miley na koncert

9) Szalona gwiazda

Jakaś szalona gwiazda odwiedziła jedno z miast, by dać swój koncert. Ty jako osobisty stylista zajmij się jej wizerunkiem, by świetnie wypadła na występie pod względem wyglądu.
Zagrano razy: 7306Ocena: 3.79 (71 głosów)
Szalona gwiazda

10) Ku czci Paula Walkera

To specjalna gra ku czci pamięci Paula, aktora znanego filmu. W grze możesz zadbać o to, by wyglądał świetnie, testując nowe maseczki kosmetyczne, przeznaczone do pielęgnacji twarzy.
Zagrano razy: 9451Ocena: 3.89 (93 głosów)
Ku czci Paula Walkera
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.