Stroje Bajkowe

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Domek z lego
Średnia ocena: 4.52
Grano razy: 2951
Weterynarz w zoo
Średnia ocena: 4.51
Grano razy: 1713
Ślub w Meksyku
Średnia ocena: 4.50
Grano razy: 5715
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United

Pozdrów kogoś: izza112: Pozdrawiam wszystkich użytkowników ubieranek:)zapraszam na mój profil :**shakira2004: nudzi mi się. Popiszcie na czacie :-) shakira2004quinn6: Nudzi mi się..niech ktoś mnie popyta ask.fm/xshoutatthedevilx będe bardzo wdzięczna :**leonettalove: Zapraszam na mój profil Beliebers, Potterheads i VLovers! <3 :)piesio01: Pozdrawiam fanów psiaków i ptaków:)

1) Z łabędzią gracją

Nastolatka weźmie udział w musicalu, w którym będzie spiewać i tańczyć. Wcieli się ona w rolę łabędzia, dlatego wybierz dla niej idealny strój.
Zagrano razy: 1664Ocena: 4.40 (15 głosów)
Z łabędzią gracją

2) Królewska para

Zadbaj o wygląd bajkowej królewskiej pary. Spraw, by zarówno książę, jak i księżniczka prezentowali się ładnie i dostojnie.
Zagrano razy: 2129Ocena: 3.95 (19 głosów)
Królewska para

3) Antyczna wojowniczka

Tym razem musimy zapewnić wygląd dziewczynie zakrawającej o antyczną wojowniczkę. Dołóż możliwych strań, by prezentowała się jak najbardziej okazale.
Zagrano razy: 1981Ocena: 3.67 (15 głosów)
Antyczna wojowniczka

4) Słodki smok

Słodki smok zmienia właśnie swój wizerunek, a Ty możesz mu w tym pomóć.. Doradź temu słodziakowi, jakie ubrania i dekoracje powinien wybrać, by poprawić swój wygląd.
Zagrano razy: 1999Ocena: 3.96 (23 głosów)
Słodki smok

5) Barbie w ciąży

Najnowsze wiadomości ze swiata lalek.. Barbie jest w ciąży! Z tej okazji ona wcale nie chce rezygnować z pięknych ubrań, fryzur i makijaży, wręcz przeciwne, Barbie chce wyglądać jeszcze lepiej, dlatego pomóż jej poprawić wygląd. Wybierzcie świetne ciuszki i fryzurę.
Zagrano razy: 4984Ocena: 4.19 (47 głosów)
Barbie w ciąży

6) Tańcząca Rochelle

Rochelle zapisała się na kurs tańca, dlatego chciałaby prosić Cię o pomoc! Ona nie wie, jak powinna sie ubrać na pierwszą lekcję. Wybierz dla niej idealny strój taneczny i spraw, że będzie wyglądać cool!
Zagrano razy: 3319Ocena: 3.79 (19 głosów)
Tańcząca Rochelle

7) Irys Clops

Jedna z bohaterek Monster High jeszcze nie skończyła szkoły i nadal boryka się z codziennym problemem, czyli w co się ubrać? Pomóż jej odnaleźć prawdziwy styl i dokonaj zmiany jej wyglądu!
Zagrano razy: 4643Ocena: 4.32 (25 głosów)
Irys Clops

8) Superbohaterka Dora

Dora wciela się dziś w superbohaterke! Wyrusza na wymagającą walkę, dlatego potrzebuje idealnego przebrania! Wybierz dla Dory bohaterski strój i spaw, że będzie wyglądać super.
Zagrano razy: 2252Ocena: 3.04 (23 głosów)
Superbohaterka Dora

9) Zaczarowana ubieranka

Pewna wróżka wyrusza na wielką bitwę. Z tej okazji wybierz dla niej odpowiedni strój, w którym bedzie czuła się swobodnie. Dobierz każdy szczegół i spraw, że będzie wyglądać tajemniczo.
Zagrano razy: 3784Ocena: 3.49 (43 głosów)
Zaczarowana ubieranka

10) W krainie magii

Przenieś się do krainy magii, w której czeka na Ciebie kilka niespodzianek i zadań. Na początku znajdź wszystkie ukryte rzeczy w pokoju, a następnie zadbaj o wygląd pewnej nieznajomej księżniczki.
Zagrano razy: 4483Ocena: 4.13 (72 głosów)
W krainie magii
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.