Stroje Bajkowe

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Groźna księżniczka
Średnia ocena: 4.50
Grano razy: 3758
Kraina Lodu
Średnia ocena: 4.49
Grano razy: 6952
Połącz zwierzaczki
Średnia ocena: 4.48
Grano razy: 1472927
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United
Pozdrów kogoś: domi099: Wesołych Świąt :) Pozdroo wam :> ;**nika: Super jajka na Wielkanoc Wam życzę ;)diancia01: Zdrowych pogodnych świąt Wielkiejnocy diancia01domi099: Hej. Mam pytanie ktoś ogląda Hotel 13 na Nickelodeon ? xd Jak tak to napiszcie na proof :33catarina024: Nie masz co robić zapraszam do mnie, możemy porozmawiać, jestem dostępna 06.04.2014.r 15:00-17:00!

1) Tajemnicza Wróżka

Zaplanuj metamorfozę dla tej pięknej, tajemniczej wróżki. Wybierz dla niej nowy look! Dopasuj nowe stroje, fryzurę i makijaż. Spraw, że dzięki Twojej pomocy będzie wyglądać pięknie.
Zagrano razy: 1350Ocena: 4.07 (14 głosów)
Tajemnicza Wróżka

2) Magiczna syrena

Magiczna syrenka liczy dziś na Twoją pomoc. Ostatnio zatraciła swoje poczucie stylu i ma teraz problemy z wyborami fajnych stylizacji, dlatego powiedz jej, co jest teraz na topie i zaproponuj świetny zestaw na każdą okazję!
Zagrano razy: 4399Ocena: 3.85 (52 głosów)
Magiczna syrena

3) Para z bajki

Dziś o pomoc prosi Cię piękna para, która uwielbia świat bajek i chciałaby wyglądać własnie, jak z bajki. Czy zgadasz się im pomóc? Jeśli tak, to udaj się do garderoby i wybierz dla chłopaka i dziewczyny stroje i fryzury jak z bajki!
Zagrano razy: 5232Ocena: 4.09 (54 głosów)
Para z bajki

4) Jak w Hobbicie

Chcesz poczuć się, jak na planie Hobbita? Jeśli tak, to przenieś się do tego miejsca i zapoznaj z bohaterami, a następnie zajmij się ich charakteryzacją. Okaż się świetnym stylistą i spraw, że oni bedą świetnie wyglądać.
Zagrano razy: 2259Ocena: 3.27 (26 głosów)
Jak w Hobbicie

5) Japońscy bohaterowie

Pewna bajkowa bohaterka postanowiła zmienić nieco swój styl. Ty zostałeś zatrudniony do agencji bajkowej jako charakteryzator postaci z bajek, a co a tym idzie... Zadbaj o nowy wygląd tej bohaterki, spraw, że będzie odmieniona i piękna.
Zagrano razy: 3282Ocena: 4.16 (31 głosów)
Japońscy bohaterowie

6) Nietypowa lalka

Nietypowa lalka prosi Cie o pomoc.. Jak myślisz, o co może jej chodzić? Hmmm, ona chyba nie wie, jaki wybrać dla siebie look, dlatego pomóż jej w tym wyborze. Pokaż jej masę świetnych ubrań i fryzur, może znajdzie coś idealnego.
Zagrano razy: 2246Ocena: 4.11 (9 głosów)
Nietypowa lalka

7) Najpięknieszja lalka

Juz za chwilę odbędzie się konkurs na najpiękniejsza lalkę! Zaopiekuj się swoją lalką i spraw, że poprzez wybór fryzury, pieknego stroju i dodatków, uda się jej wybrać ten konkurs.
Zagrano razy: 4404Ocena: 3.80 (46 głosów)
Najpięknieszja lalka

8) Śnieżna królowa

Przygotuj śnieżną królową na prawdziwą zimową wyprawę. Zadbaj o wygodę, ale i styl wraz z pięknem. Dobierz każdy szczegół, który odpowiada za wygląd i spraw, że królowa zabłyśnie!
Zagrano razy: 4041Ocena: 3.92 (25 głosów)
Śnieżna królowa

9) Piękna Angelina

Czy Angelina rzeczywiście jest taka piękna? A może ta piękność dopiero przed nią? Pomóż jej w byciu piękniejszą, wybierz oryginalny strój i dodatki. Niech dziewczyna wygląda interesująco.
Zagrano razy: 4075Ocena: 3.86 (43 głosów)
Piękna Angelina

10) Piorunowa wróżka

Piorunowa wróżka wyczekuje na burze z błyskawicami. To będzie dla niej ważna noc posród burzy, więc przygotuj ją do tego wydarzenia i skompletuj fajną stylizację, w której będzie wyglądać świetnie.
Zagrano razy: 5030Ocena: 3.94 (51 głosów)
Piorunowa wróżka
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.